Nintendo Switch ithalatçı garantili alınır mı?

CEZMARK

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Nintendo Switch’i sizce 4000 küsure Kegames’den ithalatçı garantili olarak mı almalıyım? Yoksa 2000 daha ekleyip Nintendo garantili mi almalıyım?

Eskiden ithalatçı garantili Ps4 almıştım 2 yıl sorunsuz kullandım ama tamamen şans meselesi benim cihazımda bir sorun çıkmamıştı. Sen 2.000tl daha veririm diyorsan kesinlikle Nintendo garantili al ama şahsen ben ithalatçı garantili alırdım 2.000tl az para değil.

Ben bundan yaklaşık 2 yıl önce almıştım o zaman 3000 TL Switch+ZeldaBOTW+Mario Odyssey 'e almıştım ve ithalatçı garantiliydi öbür türlü sadece switch 3500 e denk geliyordu bende o kadar para vermemiştim sırf Nintendo garantili diye. Neyse ki cihazda bir sıkıntı çıkmadı ve hala kullanıyorum ama bana sorarsan ithalatçıyı internette bir araştır eğer insanlar genellikle memnun kaldıysa ithalatçı garantili al ama eğer ithalatçıyla ilgi bir şey bulamazsan veya dönüşler kötü yöndeyse başka bir ithalatçı bul, 2000TL az para değil ve sırf garantiye verilmez.

Dediğiniz gibi ithalatçı garantili alacağım büyük ihtimalle. Ekstra 2000 TL’yi gözden çıkarabilmek kolay değil gerçekten.

Yeni konular

Geri
Yukarı