Nintendo Switch mi, Series S'mi?

darkhourss

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, FIFA, Fortnite gibi Online oyunlar oynayan oyuncuyum genelde. Bundan dolayı Switch mi alsam, Series S'mi alsam diye karar veremedim. Bir de galiba Nintendo'da Valorant falan gibi oyunlar oynandığını gördüm onu nasıl yapıyorlar?

FIFA Nintendo Switch'te Xbox 360'daki FIFA 19'dan farkı yok Fortnite Series S de 120 FPS çalışıyor Series S kesinlikle.

Merhaba arkadaşlar, FIFA, Fortnite gibi Online oyunlar oynayan oyuncuyum genelde. Bundan dolayı Switch mi alsam, Series S'mi alsam diye karar veremedim. Bir de galiba Nintendo'da Valorant falan gibi oyunlar oynandığını gördüm onu nasıl yapıyorlar?

FIFA Fortnite gibi oyunlar oynayacaksan Nintendo mantıklı değil sebebi ise ilk olarak ekran küçük Fortnite gibi oyunlarda sorun yaratır ikinci olarak FIFA 23 büyük bir oyun o aalette oynamak mantıksız üçüncü olarak satın alman gerekiiyor fakat Series S de Game Pass'te FIFA 23 var diğer yandan Series S daha uzun ömürlü bir de Valorant konusu hakkında bilgim yok fakat anlaşılırsa ban yersin ve bence gamepadle oynanacak bir oyun değil zevk vermez.

Switch'de FIFA var hatta şu anda da yüklü. Xbox 360'da oynadığım FIFA 14'den hallice bir oyun. Tercihlerinize bakılırsa Series S daha mantıklı.

Geri
Yukarı