Nintendo Switch oyunları ne kadar?

Forumda bile sorun yaşayanlar var. Birçok yerde de haber yapıldı. Net bir şey söyleyemem ama alamazsanız şaşırmayın.

Bilemiyorum hocam ben gene denerim olmadı iki üç oyunu kutulu alacağım zaten oynadıktan sonra satarım sadece indie oyunları eshopdan uyguna alabilsem yeter.

Bilemiyorum hocam ben gene denerim olmadı iki üç oyunu kutulu alacağım zaten oynadıktan sonra satarım sadece indie oyunları eshopdan uyguna alabilsem yeter.
Indie oyunları PC’den de oynayabilirsiniz. Büyük ihtimalle daha da ucuza ve yüksek performansla.

Indie oyunları PC'den de oynayabilirsiniz. Büyük ihtimalle daha da ucuza ve yüksek performansla.

Hocam ben zaten hem AAA oyunları hem de indieler için Steam Deck almıştım ama gidipde RDR 2'yi GoW'u küçük ekranda oynamak sarmadı. Onun yerine izometrik bakış açılı stardew gibi oyunları oynamak çok sardı. Bu oyunlar içinde 18klık cihaz kullanmaya gerek yok hem çok büyük dışarda rahat gezilmiyor. O yüzden Switch Lite aldım öyle indie ve FIFA takılırım bunda bide zelda oynarım.

Bende Switch Lite almıştım aynı sebeplerle . İlaveten Switch’de FIFA önermem. Hiç güzel değil bence.

3 yıldır kullanıyorum, gayet memnunum. Televizyona bağlamayı düşünmediğimden dolayı da almıştım. Zaten başka konsollar da olduğu için.

Hocam Arjantin eshopundan alışveriş yapamadım ben fakat Kolombiya'dan yapabildim. Siz Arjantin mağazasından alabiliyor musunuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…