Niresh Mavericks AppleIntelCPUPowerManagement sorunu

Ses sürücünüzü yükleyin. Düzelmesi gerekiyor. Yüklediğiniz halde öyleyse VoodooHDA deneyin, ondanda olumsuz sonuç alırsanız AppleHDA deneyin.

Teşekkürler onu da kurdum. Sizden yardımlarla heralde tam istediğim hale gelecek. Şu anda sistem bilgisine bakınca işlemci marka model yazmıyor .Bir de RAM'ler 400 MHz olarak görünmekte. Galiba başka bir sorun kalmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
AMD işlemci olduğu için bilinmiyor yazması normal, Niresh'in kernelinden olsa gerek RAM'leri öyle görmesi.

Bilgisayarı kapattım. Tekrar açtığımda Boottan sonra Apple simgesinin altında yuvarlak dönüyor. Son siyah ekrana geçiyor ve monitör ışığı yanıp sönmeye başlıyor yani bağlantıyı kesiyor monitörle. Ne yapmamı önerirsiniz? -v Graphicsenabler=0 ı denedim olmadı.-x le yaptım gene bir şey olmadı. Durduk yere nasıl böyle bir şey olabiliyor?

GraphicsEnabler=No Yada Yes olacak bu arada 0 değil.
Sistemine bootloader kurmadıysanız USB ile tekrar başlatın. ( aynı komutlar ile) ve sisteminize uygun şekilde bootloader kurun.

Bootloader kurulu. Chameleon mu neydi hatta niresh olduğu için onu kurdum. Nerdeyse denemediğim şey kalmadı. Elma geldikten sonra şifre ekranı gelemeden monitör ışığı yanıp sönüyor. Ekrana görüntü gelmiyor. Ne denesem olmadı.

Aynı problem devam etmektedir.Dediklerinizide denedim.Apple logosu geliyor alltaki yuvarlak dönüyor.Logon ekranı gelmeden ekran gidiyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı