Nitro 16 laptoptan fan sesi geliyor

Zerefnoakatsuki

Picopat
Daha fazla  
Yakın zamanda Acer Nitro 16 4050'li modelini aldım. Fakat hollow Knight oynarken fanlar 3000RPM'i geçiyor ve CPU sıcaklığı da 70'lere kadar geliyor. Kulaklık taktığım için ses çok gelmiyor fakat bilgisayar için sorun olabilir mi? Arkada Opera, Steam(bir oyun indiriyorum) ve Discord açık. Bu normal mi? Oyun yokken ve arkada birkaç program aşıkken CPU 51 derece ve fanlar 2000RPM civarı.

Yakın zamanda Acer Nitro 16 4050'li modelini aldım. Fakat hollow Knight oynarken fanlar 3000RPM'i geçiyor ve CPU sıcaklığı da 70'lere kadar geliyor. Kulaklık taktığım için ses çok gelmiyor fakat bilgisayar için sorun olabilir mi? Arkada Opera, Steam(bir oyun indiriyorum) ve Discord açık. Bu normal mi? Oyun yokken ve arkada birkaç program aşıkken CPU 51 derece ve fanlar 2000RPM civarı.
hocam fan çalışıyor sesi zaten gelicek

WhatsApp Image 2024-03-14 at 20.20.14.jpeg

Geçen ay amazondan bu laptop standını sipariş verdim, hava akışını sağladığından dolayı ısınma ve fan sesleri düştü. Ayrıca monitörü de göz hizana getirdiği için daha kullanışlı oluyor. Öneririm

Hocam fan çalışıyor sesi zaten gelecek.

İlk defa bir oyuncu laptopu kullanıyorum da. Bana fazla geldi. Normalse sıkıntı yok. Teşekkür ederim.

Eki Görüntüle 2140904
Geçen ay Amazon'dan bu laptop standını sipariş verdim, hava akışını sağladığından dolayı ısınma ve fan sesleri düştü. Ayrıca monitörü de göz hizana getirdiği için daha kullanışlı oluyor. Öneririm.

Teşekkür ederim hocam. Alırım.

Geri
Yukarı