Nitro 5 AN515-45 RAM ve SSD önerisi

Bütçe
3000

Helixmus

Femtopat
Daha fazla  
Laptopuma RAM ve SSD almak istiyorum bir sepet yaptim ama bjnun sistemimle uyumlu olup olmadığını bilmiyorum nelere dikkat etmeliyim?

Bilgisayarım.

Sepetim.

Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptopuma RAM ve SSD almak istiyorum bir sepet yaptim ama bjnun sistemimle uyumlu olup olmadığını bilmiyorum nelere dikkat etmeliyim?

Bilgisayarım.

Sepetim.

Teşekkürler şimdiden.
Hocam size uygun ram ve ssd için bir video atacağım o videodaki ram'i alın ayrıca bu nitro haziran sonlarında 12 bine alınabiliyordu kaçırdım şimdiden hayırlı olsun.

Bilgisayarım.

Sepetim.

Teşekkürler şimdiden.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam size uygun ram ve ssd için bir video atacağım o videodaki ram'i alın ayrıca bu nitro haziran sonlarında 12 bine alınabiliyordu kaçırdım şimdiden hayırlı olsun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Teşekkürler ama ürünlerin linkini koymamış videonun sahibi.

İçinde bahsediyordu linkini bulmam lazım 600tl falandı.
Dediğin Ram bu olabilir ama bu ramin benim bilgisayarıma uyumlu olup olmadığını nasıl kontrol edeceğim

Dediğin Ram bu olabilir ama bu ramin benim bilgisayarıma uyumlu olup olmadığını nasıl kontrol edeceğim

Hocam bence siz bekleyin laptop gelsin cpu-z uygulaması ile bir bakin ona göre alin derim suan bakmam gerek benim dediğim ram n11de satılıyordu.

Hocam bence siz bekleyin laptop gelsin cpu-z uygulaması ile bir bakin ona göre alin derim suan bakmam gerek benim dediğim ram n11de satılıyordu.
Hocam laptop zaten bende şuan.

Ayrıca ben Akakçe linki attim bu karşılaştırma sitesi burada n11 de var

Videodaki Kingston marka Ram hocam ayrıca bu Ram da aynı fiyata geliyor Kingstonla

Geri
Yukarı