Nitro 5 AN515-58-51u3 DTS Ultra kurulmuyor

ProfTech

Kilopat
Makaleler
9
Daha fazla  
Aynı zamanda DTS sound unbound uygulaması trial sürümde kalıyor. Acer müşteri hizmetlerini aradığımda bana Windows 11 Home kurmamı söyledi ve kurdum sonuç yine aynı.
Aldığım hata bu.

Kod:
Uygulamanın yüklenmesi şu hata iletisiyle başarısız oldu: Bu paket, bulunamayan bir aygıt sürücüsüne bağlı olduğundan, Windows, paketi DTSInc.DTSXUltra_1.11.3.0_x64__t5j2fzbtdg37r yükleyemiyor. Aşağıdaki aygıt sürücülerinden biri yüklü olmalıdır: {[DTS-dtsapo4xultrahsa.inf, 1.7.0.0, 2020-01-01]} (0x80073cfd)

Dosya Ekleri

• dsr.jpg
    dsr.jpg
    87,5 KB · Görüntüleme: 22
  • dts.jpg
    dts.jpg
    240,2 KB · Görüntüleme: 28
Önce
linkindeki audio sürücüyü yükleyip kur.

Ardından aşağıdaki sürücüyü kur.

Linkteki sürücüyü indirip "dtsapo4x64.inf" dosyasına sağ tıkla yükle.

Çözülmesi gerekiyor.

Önce
linkindeki audio sürücüyü yükleyip kur.

Ardından aşağıdaki sürücüyü kur.

Linkteki sürücüyü indirip "dtsapo4x64.inf" dosyasına sağ tıkla yükle.

Çözülmesi gerekiyor.
Dosyaya sağ tıklayınca yükle çıkmıyor.

Tamam yüklendi o dosya fakat yine ultrayı kuramıyorum.

Kesinlikle donanımsal bir sorunu var bu cihazın. Yazılımsal gibi gözükmüyor.

Son düzenleme:
Cihazın DTS desteklediğinden emin misin? Resmi sitesinde de bir bilgi yok.
Tabiki destekliyor. Satın alma sayfasında ve sürücüsünde de var zaten.

Ayrıca Aceri aradım ve seri numaramı verdim desteklediğini ve laptopu servise göndermemi söyledi. Acer servisiyle uğraşmak istemiyorum iade edeceğim. İnşallah amazon bir sıkıntı çıkarmaz.

İade etmenize gerek yok. Akşam dönüş yapacağım size. Giriş yapmazsam yanıt verin mail ile bildirim gelir bana.

İade etmenize gerek yok. Akşam dönüş yapacağım size. Giriş yapmazsam yanıt verin mail ile bildirim gelir bana.
Olur teşekkürler. Bu arada DTS ultra kuruldu fakat hoparlörü veya kulaklığı takmam gerektiği ile ilgili uyarı veriyor. Sanırım donanımsal bir sıkıntı mevcut.

Şaka gibi windows kendisi DTX ultrayı kurmuş bu seferde hiç ses çıkmıyor. :) Laptopta ses tamamen gitti.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı