Nitro 5 AN515 iyi olmasına rağmen kasıyor

Hangi oyunları oynadınız, kaç FPS alıyorsunuz, sıcaklıklar ne durumda? Ekran kartı sürücüsü yüklü değilse GeForce Experience uygulaması aracılığıyla yükleyin.

Ek olarak oyunları 3070 ile çalıştırmıyor da olabilirsiniz, arama kısmında "Grafik ayarları" yazıp oynadığınız oyunlarda 3070'i seçin.

Hangi oyunları oynadınız, kaç FPS alıyorsunuz, sıcaklıklar ne durumda? Ekran kartı sürücüsü yüklü değilse GeForce Experience uygulaması aracılığıyla yükleyin.

Ek olarak oyunları 3070 ile çalıştırmıyor da olabilirsiniz, arama kısmında "Grafik ayarları" yazıp oynadığınız oyunlarda 3070'i seçin.
Hocam yanlis bilmiyorsam Nitro'larda MUX Switch vardi direk onunla denerse daha iyi olur.
Video bulursam atarim nasil yapilacagini da Nitrosenste ayarlar bolumunden yapilmasi lazim.

11.35 her Nitro 5 modelinde var olmayabilir MUX switch.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Driverları kurdun mu düzgün?

Evet butun driverları kurdum düzgünce

AutoCAD uygulamasında bile kasıyor, Valorant oynadım poligonda bile FPS ortalam 120 civar

1700915038442.png

Driverların güncel mi? NitroSense kurulu mu ve kasıyordan kasıt nedir tam açıklar mısın?

Fişe takılı değilken masaüstünde bile takılma hissediyorum, fişe takınca masaüstündeki takılma geçiyor ama gene de bazı uygulamalarda o takılma devam ediyor.

Boşta mı 91 derece alıyorsunuz?
hayır valorant oynuyordum

Hocam yanlış bilmiyorsam Nitro'larda MUX Switch vardi direk onunla denerse daha iyi olur.
Video bulursam atarim nasıl yapilacagini da Nitrosenste ayarlar bolumunden yapilmasi lazim.

11.35 her Nitro 5 modelinde var olmayabilir MUX Switch.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Baktım galiba bu modelde MUX Switch yok

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı