Nitro 5 vs. Aorus 15P KD vs. ROG Strix G15 G513RM-HF266

3060a 2K fazla, alacağı FPS hikayeli oyunda daha az olur hatta. Performans açısından Nitro daha mantıklı heranlamda ama arada segment farkida olduğu göz onunde bulundurulmali.

Hocam önerdiğim laptopun ekran kartı 3060 değil ki, 3070. 2K için yeterli olduğunu düşünüyorum. Hikayeli oyunlarda daha fazla performans verir. Ayrıca sizde önermiyor muydunuz bu laptopu?

Son düzenleme:
Oyunlar geliştikçe kart 2K da yetersiz kalmaya başlayacak, arkadaşda bundan bahsediyor. QHD sıkıntı çıkarır mı dediği için STRIX'in 2K versiyonunu tercih edecek sandığım için onermedim. 3070 Max-P 2K için gayet yeterli ileride de yeter. Aralarindan STRIX mantıklı olan.

Hayır. 2K uzun vadede yeni oyunlarda yetersiz kalabilir.

Oyunlar geliştikçe kart 2K da yetersiz kalmaya başlayacak, arkadaşda bundan bahsediyor. QHD sıkıntı çıkarır mı dediği için STRIX'in 2K versiyonunu tercih edecek sandığım için onermedim. 3070 Max-P 2K için gayet yeterli ileride de yeter. Aralarindan STRIX mantıklı olan.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda ASUS'u baya gömmüş. Biraz tereddütte kaldım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda ASUS'u bayağı gömmüş. Biraz tereddütte kaldım.

Hortlatıyorum ama kimse de dememiş ASUS tek kanal RAM'le çalışıyor diye. Gayet normal bence böyle bir performans vermesi.

Hortlatıyorum ama kimse de dememiş ASUS tek kanal RAM'le çalışıyor diye. Gayet normal bence böyle bir performans vermesi.

Burada sıkıntı o değildi STRIX'teki GPU 115W üzerine çıkamıyordu, BIOS guncellemesiyle çözüldü zaten bayağı önce.

Yeni konular

Geri
Yukarı