Nitro AN517-41 dahili GPU kullanılmıyor

Orhanpasa001

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Acer laptop aldim ama maalesef FPS degerleri sıkıntılı. Grafik ayarlarindan yüksek performans secmeme ragmen NVIDIA ayarlari yapmama ragmen AMD olan grafik kartini halen fazla kullaniyor. Resimde NVIDIA arada 100 de 100 calisiyor ama genellikle dusuk AMD yuzde 50 ustlerinde kullaniyor. BIOS'tan zaten sifrelenmis olsa gerek Advanced kısmı yok yardımcı olabilecek varsa sevinirim.

Dosya Ekleri

• IMG-20220321-WA0018.jpg
    IMG-20220321-WA0018.jpg
    68 KB · Görüntüleme: 25
İade edilebiliyor mu sebebini ne die acikladiniz acaba.
BIOS'da özellikleri acma olayi yok mu peki bu laptoplarda.

Son düzenleme:
Kanka BIOS güncellemesi ile alakalı bir durum değildi bakabiliyorsun BIOS son sürüm güncelmi diye ben baktığımda son sürümdü sorun güç kaynaklı bir sorundu oyun oynarken 5 dakikada 70 dereceyi bulmazken bir anda 100 dereceleri buluyordu inanılmaz bir hızla ısınıp laptop kapanıyordu filan.

Benim durumda suanlik isinmayla degil sadece dahili ekran kartini secmek istiyorum sadece oda BIOS'tan olmuyor bir yolu vardir ama advences kısmı kapali diger denilen seyleri yaptim olmuyor bir de Aygıt Yöneticisi'nden AMD'yi iptal edince laptop kasiyor oyuna girince 5 FPS filan verio NVIDIA'yi secmeme ragmen.
BIOS Advanced menüsü gizli acma konusunda yardimci olabilecek kimse yok mu acaba?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı