Nitro Sense ayarları nasıl olmalı?

Benim PC 3ncü yılına girecek aşağıdaki performans fillan onların hepsi buradaki modun olması lazım diyelim güc tasarufuna aldın güç tasarufuna alıyor otomatik .

Eki Görüntüle 1516585
İsimleri değişmiş herhalde tasarruf-sessiz,dengeli-varsayılan gibi. Ben oyunlarda performans modunu normal kullanırken de varsayılan modunu kullanırım o zaman.

Benim PC 3ncü yılına girecek aşağıdaki performans fillan onların hepsi buradaki modun olması lazım diyelim güc tasarufuna aldın güç tasarufuna alıyor otomatik .

Eki Görüntüle 1516585

bu arada seninkisi hoşuma gitti modeli ne ?
Bilgisayar mı hocam bilgisayarınsa Acer Nitro 5

merhaba bendede seninkinin i5 12. nesi modeli var. pil süresinin daha fazla gitmesi için ne yapılabilir. 3 saat falan gidiyor güç tasarrufuna alınca

İsimleri değişmiş herhalde tasarruf-sessiz, dengeli-varsayılan gibi. Ben oyunlarda performans modunu normal kullanırken de varsayılan modunu kullanırım o zaman.

Bilgisayar mı hocam bilgisayarınsa Acer Nitro 5

Sessiz mod güc tasarrufu modu ben dengelide kullanıyorum oyunlarda ve boşta Turbo kapalı benim güç ayarlarında fanlar zaten 50 olunca hafif ses çıkartıyor 2 dk Max'ta çalıştırın kesilir sonra otomatiğe gecersiniz ben öyle yapıyorum :D

Sessiz mod güc tasarrufu modu ben dengelide kullanıyorum oyunlarda ve boşta Turbo kapalı benim güç ayarlarında fanlar zaten 50 olunca hafif ses çıkartıyor 2 dk Max'ta çalıştırın kesilir sonra otomatiğe gecersiniz ben öyle yapıyorum :D
Hocam işlemci 12.nesil olduğu için oyunlarda performansa almak durumundayım.Turbo ben de açmıyorum.Sadece performansa alıyorum ki daha iyi soğutsun.

Hocam işlemci 12.nesil olduğu için oyunlarda performansa almak durumundayım. Turbo ben de açmıyorum. Sadece performansa alıyorum ki daha iyi soğutsun.

Kanka bende i5 9 ncu nesil var içi temiz olduğunda RDR2 gibi oyunda 60'dan 85'e çıkartıyordu Turbo kapalı 60 da oynuyordum.

Geri
Yukarı