Niye kimse Rampage önermiyor?

200TL paran var diyelim 150TL'ye çürük elma mı alırsın 200TL'ye normal elma mı alırsın? Önerenler kaliteli bir şey denemedikleri için en iyisi o sanarlar.

Yorum atan arkadaşların aksine yorum yapacağım. Öncelikle 2019 yılından bu güne fare, klavye, kasa, kulaklık her şeyim Rampage 1 kere bozulma takılma veya kalitesizlik yaşamadım
Aldığım klavye fare ve kulaklığın tüm RGB renkleri sorunsuz çalışıyor. Kasa desen ful cam kasa problemsiz, kulaklığın süngeri dahi eskimedi 0 sıkıntı.

Çok iyi olduğu için kıskanıyorlar.
Ekipman ureten bir firma olsaydik oyle olurdu ama gercekten kalitesiz urunleri var. Logitech, Steelseries, Razer, HyperX ve Corsair marka ekipmanlar cok daha kaliteli oluyor.

Peki bir şey daha soracağım ileride bozulur mu bilmeden aldım ama 3000 TL'ye RM344 aldım sizce değer mi? Bence diğer monitörlerden fiyat olarak çok farkı yok gibi görünüyor. Ayrıca 144 Hz diye aldığım monitör 165 Hz çıktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…