"No Bootable Data" Hatası

Gollum 00

Hectopat
Daha fazla  
Cihazım Acer V17 Nitro BIOS ayarlarını inceliyorum pek anladığım bir konu değil. BIOS ayarlarını sıfırladım, kaydettim çıktım. PC'yi yeniden açtığımda "No Bootable Data" hatası aldım. HDD bozuk değil çalışıyordu. Acaba hangi ayarları yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
BIOS'ta Boot sekmesi altında Boot Priority ayarları olmalı. Ya da First Boot Device gibi bir şey. Boot edilecek diskin öncelik sıralaması ayarlamasını yapmalısınız. Listeden harddiskinizi bulun ve en üst sıraya alın.

Boot sekmesinin ve dediğim Priority listesinin fotoğrafını çekip, "Resim Yükle" butonu ile paylaşabilir misiniz?

IMG_20160423_170404-1600x1200.jpg
Boot sekmesinin ve dediğim Priority listesinin fotoğrafını çekip, "Resim Yükle" butonu ile paylaşabilir misiniz?

Son olarak bir de hatayı aldığınız ekranın görüntüsünü isteyeceğim. Sorunun çözümünü direkt olarak bilmiyorum, araştırmam gerekiyor. Ekranda çıkanları kelime kelime bileyim ki çözümü daha kısa sürede bulabilelim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı