No bootable device hatası

barkinn21

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Windows 10'dan Windows 7'ye dönecektim. Diski komut sisteminde GPT'den MBR'ye çevirmek istedim çevirdim her şey silindi tabii. Sonra format ekranından attı tekrar açtım ama no boot device hatası alıyorum BIOS'ta hard disk görünüyor ama nasıl tekrar kurulum yapacağım?

Arkadaşlar merhaba. Windows 10'dan Windows 7'ye dönecektim. Diski komut sisteminde GPT'den MBR'ye çevirmek istedim çevirdim her şey silindi tabii. Sonra format ekranından attı tekrar açtım ama no boot device hatası alıyorum BIOS'ta hard disk görünüyor ama nasıl tekrar kurulum yapacağım?
Flash tam olarak takılı değil mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Siz tam tersiniz yapacaksınız.
Yani Legacy boot aktif edeceksiniz.

Flash tam olarak takılı değil mi?
Kanka ilk formatı yazılım olarak atmıştım disk ayırma var ya d diye açtım bir tane bundan önce win 10 temiz kurulum yapmıştım aynı şekilde başka türlü atılmıyordu zaten biostan şu an elimde şu an elimde sadece win 7 var biosum uefi onu da bu yüzden görmüyor galiba yok mu çözüm

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Siz tam tersiniz yapacaksınız.
Yani Legacy boot aktif edeceksiniz.

Kanka zaten UEFI'den başka seçenek yok başlatmak için ama hard disk de görünmüyor BIOS'ta var boot Manager de yok F12'yle girince

Geri
Yukarı