No OpenGL context found in the current thread hatası

MYyes Pro

Decapat
Herkese iyi forumlar. Minecraft klasörünü silmiştim (genelde yaptığım bir şey oyun kasmasın diye) sonra ekran kartını güncelledim. Sonra da bilmediğim bir hata verdi. OpenGL hatası. Bunu nasıl çözerim şimdiden herkese iyi forumlar :(

Kod:
-- System Details --
Details:
    Minecraft Version: 1.9
    Operating System: Windows XP (x86) version 5.1
    Java Version: 1.8.0_51, Oracle Corporation
    Java VM Version: Java HotSpot(TM) Client VM (mixed mode), Oracle Corporation
    Memory: 82067248 bytes (78 MB) / 149958656 bytes (143 MB) up to 523501568 bytes (499 MB)
    JVM Flags: 6 total; -Xmx512M -XX:+UseConcMarkSweepGC -XX:+CMSIncrementalMode -XX:-UseAdaptiveSizePolicy -Xmn128M -XX:HeapDumpPath=MojangTricksIntelDriversForPerformance_javaw.exe_minecraft.exe.heapdump
    IntCache: cache: 0, tcache: 0, allocated: 0, tallocated: 0
    Launched Version: 1.9
    LWJGL: 2.9.4
    OpenGL: ~~ERROR~~ RuntimeException: No OpenGL context found in the current thread.
    GL Caps:
    Using VBOs: No
    Is Modded: Probably not. Jar signature remains and client brand is untouched.
    Type: Client (map_client.txt)
    Resource Packs:
    Current Language: ~~ERROR~~ NullPointerException: null
    Profiler Position: N/A (disabled)
    CPU: <unknown>

Şöyle bir hata :( Bu arada Minecraft orijinaldır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemdeki Java sürümü eski gibi, günceller misin: Ücretsiz Java Yazılımını İndir

Bir de oyunu uyumluluk modunda mı çalıştırdın, XP diye görüyor.

Son olarak Windows 7 desteğimiz bitti. 10'a geç:

Ekran kartın NVIDIA ise bunu kur:

Merhaba Recep abi java da son sürüm ama Sistemim win 7 Bilgisayarımı win 10 yapmayı düşünüyordum ama Annemler Fotoğraflar gider falan diye kızıyor Halbuki Hardisk olan d ye atsam Hiç bir sorun çıkmaz bu arada geri döndüğünüz için teşekkür ederim recep abi muhtemelen win10 yaparım Ekran kartımda Amd 3650 onu hem orjinal sitesinden hemde aygıt yöneticisinden de güncelledim

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı