Çözüm No Tables Found - Windows 8 Şifre Kırma Hatası

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Arkadaşın 4. Madde de dediği /media/UUI bende yok idi, biraz klasorlere baktım, media/sdb1/tables/vista_proba_free dosyasinda buldum. ve oraya yukledim.

Güzel güzel yazdım her şeyi çalıştırdım waiting de kaldı 1 saattir. Bu üçüncü deneme artık derdi ne de çalışmıyor :'(

Abimin pc'sini Hacklemem gere Çok gıcık etti şifresini vermiyor. Minecraft oyunuda sadece o pc de çalışıyor.

Kardeş bende ne vista free'yi buldu ne de config dosyasını. Ciddi söylüyorum yok dosyalar arasında. Aradım yok. Opcrack değişmiş ilk başta da şöyle bir ekran geliyor. Warning:no partition containing hashes found.

Son düzenleyen: Moderatör:
Abi benim bilgisayarim asus ama senin ikinci yazdiğin kod geçersiz oluyor yani şu kod
/media/disk/windows/system32/config. Benim bilgisayarimin kodunu söyler misiniz? Lütfen yardim edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herşeyi yaptım verdiğin dizinler tam uyuşmyordu kendim bulup seçtim %100 RAM oldu ve bulmaya başladı ama 51 dk bekledikten sonra bi baktım not found yazıyor başka yolu yokmu bu hatayı düzeltmenin Yardım lütfen...
Buda görüntü

Hocam aynı sorundan benzen muzdariptim ve senin konuna rastladım. Ancak bende dediğin yöntem işe yaramıyor. Şöyle ki;

Windows 8.1 Enterprise 64Bit yüklü Toshiba Satellite C660-1LV model notebook'un local hesabında bulunan şifreyi bu program ile kaldırmayı denedim. Öyle recep baltaşın anlatımındaki gibi bilgisayar başlar başlamaz da ophcrack devreye girip taramaya falan da başlamıyor yani.

Ophcrack'ı usb'ye yazıp sistemi bu usb'den başlattığım için vista_proba_freee dosyası, sendeki sanal makinenin aksine bende disk değil, sdb1'in içindeydi ve /media/sdb1/tables/vista_proba_free yolunu göstererek ekledim.

Ardından Ophcrack'a gelip Load/Encrypted SAM'a tıklayarak, SAM dosyasının bulunduğu /media/SİSTEM/Windows/System32/config yolunu gösterip Choose diyorum lakin No SYSTEM file has been found in . hatası veriyor.

Acaba sistemin kurulu olduğu klasörün adını SİSTEM koyduğum için ve bu linux'da İ harfini ? olarak algıladığı için mi böle saçma bir sorun baş gösterdi dedim ama Look in: bölümünde büyük İ harfi sorunsuzca yazıyor. Kaldı ki SİSTEM yazısını küçük de yazmayı denedim lakin gene fayda etmedi.

Halbuki SAM klasörü de belirttiğim yolda mevcut;

Şifreyi bulmasını da geçtim, en azından şifre taramasını başlatsam uğraştığıma değecek de gam yemeyeceğim. Başka şifre kırıcı programlarda var ama şu illet programda bu kadar uğraştım diye muvaffak olmadan bırakmak istemiyorum. Yardımcı olursanız minnettar kalırım.

Son düzenleme:
Abi ben 7. adımda tüm herşeyi buluyorum.windows system32 config falan buldum.Choose'a tıkladım.No system file has been found in diyor.Acilll yardım.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…