Noctua NH-D15-SE AM4 ve Dark Shadow uyumlu mu?

Spaekly

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar soğutucuyu aldım lakin benim kasaya uymadı, iade etmeyi düşünmüyorum zira kasayı değiştirmek aklımda vardı. Dark Türk markasıymış ve sitesinde 17 cm soğutucu desteği var diyor, Noctua'nın 165 mm boşluğa ihtiyacı var. Bu kasa cidden 170 mm boşluğa sahip midir? Alırsam ve oturmazsa iade işlemleri kafamı ağrıtır diye korkuyorum, max 250 TL kasa bir kasa arıyorum çünkü.

Dark Kasa:
Dark Shadow 3x LED Fan, 1xUSB3.0, 2xUSB2.0 ATX Siyah Kasa Fiyatı

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar soğutucuyu aldım lakin benim kasaya uymadı, iade etmeyi düşünmüyorum zira kasayı değiştirmek aklımda vardı. Dark Türk markasıymış ve sitesinde 17 cm soğutucu desteği var diyor, Noctua'nın 165 mm boşluğa ihtiyacı var. Bu kasa cidden 170 mm boşluğa sahip midir? Alırsam ve oturmazsa iade işlemleri kafamı ağrıtır diye korkuyorum, max 250 TL kasa bir kasa arıyorum çünkü.

Dark Kasa:

Dark N

Dark Kasa:
CoolerMaster MasterBox Lite 5' i öneririm.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı