Noctua NT-H1 termal macun nasıldır?

wrecking34

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba,

Noctua NT-H1 adlı termal macunu almak istiyorum lakin kafamdan bir kaç soru oluştu arkadaşlar.

- Noctua NT-H1 termal macun hem CPU'ya hemde GPU'ya sürülebilir mi ? Yoksa sadece CPU'ya mı sürülmekte ? (Laptopda kullanılacak)
- Çoğu testlerde Noctua NT-H1 en iyi olarak sonuç vermiş buna katılıyor musunuz ?

Şimdiden gelen cevaplar için teşekkür ederim.

Hem CPU hem GPU'ya sürülebilir, oldukça başarılı bir ürün, düşünmeden alabilirsin. Kendim de bizzat kullandım.

Kendim kullanıyorum. İşlemci olarak 5960x kullanıyorum. Çok başarılı bir ürün.

Tüm termal macunlar arasında en iyi ürünlerden biridir heryerde tavsiye edilmekte :)

Teşekkür ederim arkadaşlar yorumlarınız için, Aldım ürünü kullandım dün anormal bi değişiklik olmadı açıkcası normal bir sonuç verdi aslına bakarsan anormal bi beklenti içerisindeydim.

Kullandığın leptobun kasa tasarımını veya soğutma sistemini bilmiyorum ancak farkı anlayabilmen için üst seviye bir soğutma sistemine sahip olman gerekir.
Yoksa stok soğutucuya NT-H1 macun almanın kime ne faydası var ki? Bir o kadar daha ekler soğutucu alırsın daha iyi olur.

Ayrıca sana çok belirgin bir düşüş yaşayacağına dair bir umut, bilgi veren olmadı :) Soğutma sistemi yetersiz olduktan sonra istersen kaynakla birleştir yine yetersiz kalmaya devam edecektir.

Kullandığın leptobun kasa tasarımını veya soğutma sistemini bilmiyorum ancak farkı anlayabilmen için üst seviye bir soğutma sistemine sahip olman gerekir.
Yoksa stok soğutucuya NT-H1 macun almanın kime ne faydası var ki? Bir o kadar daha ekler soğutucu alırsın daha iyi olur.

Ayrıca sana çok belirgin bir düşüş yaşayacağına dair bir umut, bilgi veren olmadı :) Soğutma sistemi yetersiz olduktan sonra istersen kaynakla birleştir yine yetersiz kalmaya devam edecektir.

Lenovo y5070 gt960m serisi laptopa uyguladım çift stok fanı mevcut lakin bu kadar sert cevap vermene gerek yok. Sonucu paylaştım ve memnun olmadığımı dile getirdim, Hepsi bu.

İçerisinde olduğun beklentiyi ben veya bu konuya cevap veren insanlardan birinin yaratmadığını belirttim. Neresi sertmiş verdiğim cevabın?
Yapmayın arkadaşlar rüzgar esse ondan bile alınacaksınız.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı