Nokia 8 vs Xiaomi A2 Lite vs Mate 20 Lite vs P20 Lite vs Samsung A7 2018

Sadece işlemciye bakarak telefon almayın bence de. Xiaomi Mi Mix 2 indirime girerse onuda alabilirsiniz. İşlemcisi Nokia 8 ile aynı ve çok daha iyi bir tasarıma sahip. Ayrıca Mi Mix 2 daha iyi bir batarya, daha büyük bir ekrana, daha iyi bir kameraya, 6 GB RAM'e sahip.

Tabi sadece işlemciye bakarak alınmaz telefon. Black Friday'i bekleyeceğim sanırım, o süreç içinde de araştırmaya devam.

Burn-in oldukça can sıkıcı bir durumdur. LG V10 kullanırken olmuştu bende ama işin güzel tarafı LG hatasını kabul edip ekranı değiştirdi. Geçen sene Samsung S8+'ta aynı sorunu yaşadığımda Samsung bana 905 lira fatura çıkardı. Nokia'nın bu konudaki tutumunu öğrenmek gerek. OLED kullanıp burn-in sorununu engellemeye çalışan firmalar var. OnePlus bunlardan biri. Telefonlarını bir araştırın derim. Ben halihazırda OnePlus 5T kullanıyorum ve hayatımda bir telefonda bu kadar memnun olmamıştım.

Pocophone f1 64 gb 2500 TL, 128 gb 2700 TL. Sanırım biraz bütçemi arttırıp 128 GB'lik versiyonunu alacağım. Bilinen en büyük sorunu netflix izleyememekmiş araştırdığım kadarıyla. Zaten telefondan da öyle bir izleme yapmıyorum :D Telefon alacaklar kaçırmasın derim.

Pocophone f1 64 gb 2500 TL, 128 gb 2700 TL. Sanırım biraz bütçemi arttırıp 128 GB'lik versiyonunu alacağım. Bilinen en büyük sorunu netflix izleyememekmiş araştırdığım kadarıyla. Zaten telefondan da öyle bir izleme yapmıyorum :D Telefon alacaklar kaçırmasın derim.

Stream yaparken HD izlenmiyor. İndirip izlenebilir :)

Pocophone f1'i n11'den sipariş vereceğim birazdan. 128 gb ile 64 gb arasında 150 tl gibi bir fark vardı. 128 mantıklı geldi.

Mantıklı. Ben de OnePlus 5T'nin 128GB olanını aldım ve 1 senede 33GB alanını kullanabildim sadece :ROFL:

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı