Nokia Lumia 1020 İnceleme

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Nokia’nın yeni devi Lumia 1020 modelini inceledik. Fotoğraf ve video testleriyle görüntüleme gücünü değerlendirdiğimiz incelemede, Nokia markası, Lumia...
MmEr0cQXCkg

Daha fazlası...

İnceleme değil bu, tersine mühendislik olacak bi bu kadar uğraşsanız alibaba.com'dan gelecekler size danışmaya. Elinize ağzınıza sağlık. İşini bu kadar düzgün yapanlara, nazar değmeye - insert antivirüs duası -

925 incelemesinde yaptığınız gibi bu telefonla da kendinizi çekseydiniz en başta güzel olurdu.

Çok güzel inceleme.

Yeni ürünlerin bir de parçalanacak örneğini gönderse firmalar daha güzel olacak ama ne yapalım :) Sonlara doğru fotoğraflar, videolar var örnek özellikle o kısmı tavsiye ederim. Bir de odak değiştirerek bokeh fotoğraf çekme kısmını hazırlamak çok keyifliydi :)

Yeni ürünlerin bir de parçalanacak örneğini gönderse firmalar daha güzel olacak ama ne yapalım :) Sonlara doğru fotoğraflar, videolar var örnek özellikle o kısmı tavsiye ederim. Bir de odak değiştirerek bokeh fotoğraf çekme kısmını hazırlamak çok keyifliydi :)
:D
Ofisinize çok yakında geleceğim. Hedef (İstanbul-Beyoğlu)

Merhabalar;
Telefon almaya karar verdim ve seçimler gerçekten yoruyor.
Lumia 1020 gerçekten hoşuma giden bir telefon oldu ve de sizi izledikten sonra kesin bi karara vardım sayılır.
Ama yorumlarda okuduklarım biraz beni üzüyor açıkcası. WP ismi değiştirecek, lumia androide geçecek vs.
Korkumda şu ki telefonu alıpta yarı yolda kalmak
Piyasada birbirine fark atacak telefon yok gibi düşünüyorum. Gerisi artık zevkler ve renklere kalıyor gibi.
İncelemeniz mükemmeldi teşekkür ederim. Şahsen çok beğendim.
Telefon hakkında sorum kalmadı tek sorum Windows. Uygulamalarının eksikliği falan değil. Sadece dedikodular diyeyim.
Lumia 1020 alınmalı mı? 

Lumia Android'e geçemez. Microsoft Nokia'yı satın aldı ve Lumia Microsoft'un oldu. İsmi değişecek derken ne demek istediğini pek anlamadım. Ancak WP özellikle 8.1 gelince şenlenecek. Uygulama ve oyun konusunda da her gün gelişiyor zaten.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı