Nokia Lumia 1320 Nasıldır?

lqx104

Hectopat
Merhaba;

Samsung Galaxy S3 telefonunun kullanıcısıym ve memnu değilim. Kasmalar oluyor. Güncelleme verilmiyor. Nokie 1320 yi almayı düşünüyorum. Fakat birkaç sorum olacak.

Windows Phone mağazası hakkında çok kötü diye görüşler duydum. Hiç uygulama yok ve hatalar var. Güncellemede az alıyor diye biliyorum.

Ne kadarı doğrudur? Çok oyun oynayan biri değilim. O yüzden oyuna çok önem vermiyorum. Sosyal ağ uygulamaları benim için daha çok önemlidir. Lumia 1320 nin kamerasının 5 MP olması beni biraz düşündürdü açıkçası. Bildiğim kadarıyla Android deki gibi WP da çok fazla bellek ve işlemci gücü olmasada İOS taki gibi rahat çalışıyor.

Bu doğru mu? Bazıları çok kötü bir telefon diyorlar. Bilemiyorum. Yardım ederseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
WP stabil bir işletim sistemidir ve Android'deki gibi kasmalar olmaz. Nokia'nin güncelleme sorunu yok(8.1,i biraz geciktirdiler). Mağazasi abartilan kadar kötü degildir, Çok fazla oyun oynamiyorsaniz size yetecektir. Lumia serisinin kameraları iyidir, ama 1320'nin kamerasi hakkında bilgim yok.

wp nin mağazasın dan hiç bir kuşkunuz olmasın her şekilde size yetecektir açık konuşmak gerekirse en azından android gibi çöplük bir mağazası yok. 1320 ye gelicek olursak gerçekten çok iyi bir telefon şu an kuzenim kullanıyor hemen hemen 1 seneyi doldurdu telefon, hiç bir sorun yaşamamış bildiğim kadarıyla.
kamera olayı biraz karışık, biliyorsun 1320 1520 nin orta seviyeli versiyonu diyebiliriz bu nedenle maliyeti ve fiyatı düşürmek açısından kameradan epey özellik çıkarılmış tabi bu kötü fotoğraflar çekeceğin anlamına gelmiyor 5 mp kamera seni yanıltmasın nokianın lensleri çok kaliteli yani 5 mp kamerayla nerdeyse göze 13 mp kadar güzel gözüken fotolar çekebilirsin ama dediğim gibi 1320 modelinde kameradan çokça özellik eksiltilmiş yani kameradan çok büyük bekletin olmasın nede olsa bu bir oyun telefonu yani oyun oynamaya odaklı bir telefon ama beklentini karşılar al derim.
istersen buradan incelemesine bakabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1320'nin ortalama bir kamerası var. Bunun dışında fiyatına göre güzel bir telefon eğer o boyutta ekran arıyorsanız.

Yorumlarınız için teşekkür ederim. Almayı düşünüyorum. Büyük ekran sevenlerdenim. Samsung Galaxy S3 kamerası kadar bana kamera sunabilir mi çekim konusunda ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eyvah eyvah geçen gün S3 aldı babam, sonumuz belli oldu desene :) Eski Lumia'yı 2.el diye satmazsa iyidir :D

Lumia'dan memnunduk halbuki, camı kırılmıştı. Camını yaptırmaktansa S3 almayı tercih etti.

S3 almayın bu saatten sonra. :) S3 alacağına her türlü Lumia 1320 daha iyi. Alternatif olarak Zenfone 6'ya bak dediğim gibi. Güzel bir telefon. Kamerası da çok iyi. Zenfone 5'in bile kamerası çok iyi. 5" istersen ona bakarsın.

Büyük ekran ve 1 gb ram Windows Phone da çok iyi işler çıkarır.s3 gibi kasmaz hızlı çalışır.Mağaza diğer platformlara göre kötü ama kısa sürede birçok uygulamayı aldı ve almaya devam ediyor.Oyun amaçlı kullanmayacaksanız sosyal anlamda size yetecektir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı