Nokia Lumia 630'mu 525 mi ?

Telefonu kullanacağın alana göre değişir. Eğer benim için en önemli şey oyun diyorsan 525 alacaksın çünkü 1 gb ram var üzerinde, 630'un üzerinde 512 mb ram var ve bazı oyunlar 512 mb ram için yer almıyor mağazada. Yok benim için oyun ön planda değil dersen 630 al derim. Ram dışında 630 525'ten üstün bir alet.

Ben öyle çok yüksek oyunlar oynamam işte Asphalt 8,Temple Run,Angry Birds Epic falan birde instagram facebook youtube falan gezinirim

Birşey daha sorabilirmiyim ben bir yerde 1gb ram gerektiren uygulamaların 512 mb ram li sürümleri falan oluyormuş onu yüklüyorlarmış öyle birşey varmı

Bir şey daha sorabilir miyim? Ben bir yerde 1gb ram gerektiren uygulamaların 512 mb ram li sürümleri falan oluyormuş onu yüklüyorlarmış öyle bir şey var mı?

Var ama bence sakat işler. Lumia 520 de yapıldığını gördüm ama daha sonra Lumia 525 çıktı. Adam yabancı ülkede belki orada çıkmıştı Lumia 525 ile açtı bizi kandırıyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı