Nokia Yeni Oyuncağını Tanıttı - Nokia Treasure Tag

Nokia geçtiğimiz günlerde unutkanlıklarımızı engellemek için bir ürün tanıttı, Nokia Treasure Tag. Nedir bu Treasure Tag dersek, kabataslak tabirle bir anahtarlık. Bir Lumia cihaza 4 tane kullanabilme imkanı veren bu anahtarlık, Bluetooth 4.0, NFC ve basit bir buzzer alarm ile donatılmış, bu sayede desteklendiği Lumia cihazınızdan Treasure Tag nerede olursa olsun haritadan nerede olduğunu görebiliyorsunuz.

Bunun yanında alarmının sesini de çalabiliyorsunuz, isterseniz belirli mesafe çıkıldığı zaman alarmının ötmesini de Treasure Tag'ınızdan isteyebiliyorsunuz.Aynı şekilde yanınıza bulunan Treasure Tag aygıtınız, Lumia cihazınız da alan dışında çıktığında alarmını çalıyor.

Sadece bir anahtarlık olarak piyasaya sürülmediğini de belirtmem lazım, 30mm uzunluk, 30mm genişlik, 10mm boyutları ve 13 gram ağırlığı sayesinde çantanıza, cüzdanınıza, aracınıza ve başka kullanım alanlarınıza koyabiliyorsunuz. Nisan ayında 30 dolara piyasaya çıkacak olan cihazın beyaz, sarı, siyah ve mavi renkleri mevcut. Tabi renk tonları Lumia serisi ile özdeş olacak.

technotag.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır onu demiyorum. Sorun, bu ürün hastalar için geliştirildi zannedilmesi. Alakası yok. Biz her şeyi hatırlıyor muyuz ? Hayır :)

Yanlış anlaşılma oldu sanırım. Bende hastalar için üretildi dememiştim, düşünmeleri güzel dedim. Onlar da faydalanır. :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı