Nonolive yayın izlerken hep donuyor

Daha fazla  
Merhaba, Laptop'tan nonolive kullanıyorum ve izlediğim tüm yayınlar donuyor. 1080p de izlesem 240p de izlesem aynı sorun 4-5 saniye de bir 30 saniyelik donma oluyor ya da yayın hiç ilerlemiyor. Başka platformlarda bu sorun olmuyor çözümü var mı?
İnternet bilgisi: 25-27 dowload, 6.10 upload hızı, bilgisayar boştayken 7 ping yük binince 25-30 arası ping var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Laptop'tan nonolive kullanıyorum ve izlediğim tüm yayınlar donuyor. 1080p de izlesem 240p de izlesem aynı sorun 4-5 saniye de bir 30 saniyelik donma oluyor ya da yayın hiç ilerlemiyor. Başka platformlarda bu sorun olmuyor çözümü var mı?
İnternet bilgisi: 25-27 dowload, 6.10 upload hızı, bilgisayar boştayken 7 ping yük binince 25-30 arası ping var.

İnternetten izliyorsan öyle oluyor. Uygulaması varsa ve indirmediysen indirmeni tavsiye ederim. Muhtemelen sorun çözülür.

İnternetten izlerken öyle oluyor. Sebebini bilmiyorum ama çoğu kişide belki de herkeste öyle maalesef.

Tam emin değilim ama micrasoft Edge'den giriş yaptım şu ana kadar donma yok.

Aynı sorun bende de var bir türlü çözemedim. En düşük çözünürlüğe de alsam donuyor.

Micrasoft Edge'den giriş yap donmuyor vallaha.

Yeni konular

Geri
Yukarı