Nord VPN bağlanmıyor

V3txqn

Decapat
Daha fazla  
Nereyi seçersem seçeyim bağlanmıyor ve connection timed out adlı bir hata veriyor. Bu tür işlerden pek anlamıyorum.

Dosya Ekleri

• resim_2023-07-06_122827182.png
    resim_2023-07-06_122827182.png
    116,7 KB · Görüntüleme: 38
Hocam farklı bir vpn ile bağlanmayı dene bakalım aynısımı olacak.

Nord vpnden çıkış yapıp tekrar giriş yap bir dene.

Farklı bir uygulama olarak Proton vpn deneyebilirisin.

Türkiye'de düzgün çalışmıyor. BTK engelinden dolayı sanırım. Zamanında bir yolunu bulmuştum ama artık o da çalışmıyor.

Hocam farklı bir vpn ile bağlanmayı dene bakalım aynısımı olacak.

Nord vpnden çıkış yapıp tekrar giriş yap bir dene.

Farklı bir uygulama olarak Proton vpn deneyebilirisin.
warp kullanmıştım daha önce vpn benzeri, birde vpnbooktan openvpn kullanmıştım onlar sorunsuz bağlandı. norddan giriş çıkış yaptım uygulamayı 1-2 kere sildim tekrar kurdum ama bana mısın demedi

Uygulamaya güncelleme gelmiş olabilir bir kontrol edin ondan sonra deneyin olmazsa.
Kontrol ettim herhangi bir güncelleme yok

Türkiye'de düzgün çalışmıyor. BTK engelinden dolayı sanırım. Zamanında bir yolunu bulmuştum ama artık o da çalışmıyor.
çözümü yok mudur :/

warp kullanmıştım daha önce vpn benzeri, birde vpnbooktan openvpn kullanmıştım onlar sorunsuz bağlandı. norddan giriş çıkış yaptım uygulamayı 1-2 kere sildim tekrar kurdum ama bana mısın demedi

Kontrol ettim herhangi bir güncelleme yok

çözümü yok mudur :/

Hocam en son ne zaman düzgün çalışıyordu?

Nord daha önce hiç düzgün çalışmadı ama diğerleri düne kadar sorunsuz çalışıyordu, hatta az önce başka bir vpn denedim sorunsuz bağlandı

Daha öncede düzgün çalışmıyorsa evet ekstra bir engel koyulmuş olabilir Türkiye'de yapılacak bir şey yok.

En fazla önce çalışan bir VPN le başka bir ülkeye bağlanırsanız sonra da Nord VPN'i kullanırsanız çalışabilir belki ama manasız bir yöntem olur.

Daha öncede düzgün çalışmıyorsa evet ekstra bir engel koyulmuş olabilir Türkiye'de yapılacak bir şey yok.

En fazla önce çalışan bir VPN le başka bir ülkeye bağlanırsanız sonra da Nord VPN'i kullanırsanız çalışabilir belki ama manasız bir yöntem olur.
NordVpn hesabı vardı elimde o yüzden kurayım demiştim, zaten hali hazırda farklı firmaların free vpn hizmetlerinden yararlanıyorum onlarla devam ederim

Merhaba arkadaşlar bir kaç gün önce Nord Vpn Türk Telekom tarafından yeni bir ayar çekilip tüm vpn bağlantı protokol lerini engellemiş. Çözüm, son sürüm 7.9.6.0 şuan ki son sürüm. Yükleyin.
Türk telekom engeli yüzünden program pek stabil çalışmıyor. Önce vpn protokolü TCP üzerinden Obfuscadet serverlarından birine bağlanın. Bir kaç saniye bekleyin ve ya bakın birkaç siteye girin çalışır. Obfuscadet serverlarına daha engel koymayı başaramadılar. Bir kaç saniye bekledikten sonra vpn protokolünü UDP ye değiştirin. Artık normal her ülkeye bağlanabilirsiniz.
Bir ülkeye bağlanma birazcık uzun sürüyor birkaç saniye, okadarda idare edin. Yanlız bilgisayarı kapatıp açınca sorun olmuyor fakat yeniden başlatınca aynı işlemleri tekrar yapmanız lazım. Ayrıca ayrık tünelleme yani split tunnelling kullanmayın bağlanmıyor ya da bağlantı zamanı daha da çok uzuyor. Hayırlı olsun ve dünya da sadece kafanızda tereddüt ve endişe olmadan kullanacağınız sadece 2 tane vpn var güvenli yani, Nord Vpn ve Express Vpn. Kolay gelsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı