Normal TV nasıl akıllı TV yapılır?

bugrastar

Decapat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Serbest Meslek

Dosya Ekleri

• images (8).jpeg
    images (8).jpeg
    6,1 KB · Görüntüleme: 47
Kuzenlerim de Arçelik TV var ince ekran ancak nasıl desem ne Wi-Fi ne de uygulamalar var. Bunu nasıl akıllı TV çevirebilir Wi-Fi özelliğini ekleyebiliriz.
- Aklıma Wi-Fi adaptör geldi ancak Chrome yok nasıl internette girecek ya da bunu buldum ama internette nasıl bağlanacak bilen veya tecrübeli olan yardımcı olabilir mi?
Onu alırsanız olur evet. Anternatiflere yönelebilirsiniz.

Kuzenlerim de Arçelik TV var ince ekran ancak nasıl desem ne Wi-Fi ne de uygulamalar var. Bunu nasıl akıllı TV çevirebilir Wi-Fi özelliğini ekleyebiliriz.
- Aklıma Wi-Fi adaptör geldi ancak Chrome yok nasıl internette girecek ya da bunu buldum ama internette nasıl bağlanacak bilen veya tecrübeli olan yardımcı olabilir mi?

Şu an için en iyi iki çözüm var ucuz yol olarak. Birincisi Mi Stick almak, ikincisi ise WirelessDisplay modülü almak. Mi Stick TV'yi dediğin gibi akıllıya çevirir. Diğer WirelessDisplay modülü ise telefonun ekranını TV'ye yansıtır. Telefondaki her şey TV de görünür. En ucuz yöntem budur. Diğer yöntemlerde bir tvbox almak. Tvboxlar şu an için çok pahalı tavsiye etmiyorum bu sebeple.

WirelessDisplay

Eğer sinema, dizi, YouTube takılacaksanız TV+'da iyidir. Ethernet ile bağlanıyor. Ama her modemde çalışır mı bilmem. Eğer Turkcell modeminiz varsa sorunsuz kurulur. Bu arada web tarayıcısı yok. Sadece kanallar, diziler, sinema kanalları ve birçok film var. Turkcell modem varsa bir bakılabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı