North bayou H180 amortisör kolunda açıklık

JCDenton

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,
Geçtiğimiz günlerde Amazon üzerinden sipariş verip kurulumunu yaptığım North Bayou H180 modelinin monitör taşıyıcı amortisör kolu ile direğe tutturmak için bulunan kol arasında birazcık açıklık fark ettim. Daha önce hiç monitör kolu kullanmadığım için, bu açıklığın büyük bir problem olup olmayacağını bilmiyorum. Kolu yukarı doğru çektiğimde çıkma, hareket etme gibi bir durum gözlemlemedim. 24 inç Gigabyte G24F-2 modeli, 3.2 kg ağırlığında bir monitörü taşıyor.

NB1.jpg

NB2.jpg

Sol tarafta bulunan kolda herhangi bir yük bulunmuyor ve arasında bulunan açıklık üçüncü görseldeki gibi. Bu durum ileride bir problem oluşturur mu, konusunda yardımcı olabilir misiniz?

NB3.jpg

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Orada sarı bir alyan var, o kolu tam oturtmadan alyanı sıktığın için biraz yukarıda gözüküyor büyük ihtimalle, ama problem çıkartacağını sanmıyorum.

Orada sarı bir alyan var, o kolu tam oturtmadan alyanı sıktığın için biraz yukarıda gözüküyor büyük ihtimalle, ama problem çıkartacağını sanmıyorum.
Şu görselde bulunan alyandan bahsediyorsanız, onu verilen kitapçığa uygun şekilde yerleştirdim. İlk önce tamamen çıkardım, ardından monitörün bulunduğu kolu yerleştirip en küçük alyan anahtarını kullanarak sıktım. Ancak, bu açıklığı fark edince parçayı tekrar çıkarıp sadece monitör olmadan taktım. Ne yazık ki, yine aynı açıklıkla karşılaştım.
NB4.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı