Norton 360 vs Norton ınternet Security

Endless001

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
İlk sorum Norton 360 mı alınmalı Norton ınternet Security mi alınmalı? Alıncaksa hangi modeli alınmalı Delux falan gibi. 2.si format atınca PC'den tamamyla Norton gidiyor mu? Format attıktan sonra nasıl PC'ye Norton'u geri getirebilirim?

2.si format atınca PC'den tamamyla Norton gidiyor mu? Format attıktan sonra nasıl PC'ye Norton'u geri getirebilirim?
Norton'u tekrar indirip abone olduğunuz hesabınızla giriş yapınca aktif oluyor.

Ben Standart kullanıyorum, şahsen memnunum. Norton ve Windows Defender açık, ikisi birlikte kullanıyorum. 1 yıldır bir sorun yaşamadım.

Norton ürün isimlerini değiştirmişti. Tüm planlarında internet güvenliği sunuyor.
Antvirüs Plus paketinde kamera koruması yok. Standart ve üstünde kamera koruması var.
Deluxe ve Premium ebeveny denetimi ve daha fazla bulut depolama alanı sunuyor.

2023-08-31_22-20.png

İndirim ile iki yıllık alabildiğinizden Standart sürümü öneririm. Daha üstü ise sizin ihtiyaçlarınıza kalmış.

Norton kaliteli bir antivirüstür. Hatta bundan 2 yıl önce bünyesine Avast'ı da kattı. Avast'ın altında da antivirüs programları var. Hem kendi tecrübesi hem de Avast'ın ücretsiz veritabanına da ulaştığından, güvenlik tarafında çok daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Bitdefender özel fiyatı yok ayrıca sistem performansına kötü etkisi var. Ben Norton ve Kaspersky ikilisini öneririm. Tercih tamamen sizin.

Kaspersky'nin de Standart sürümü yeterlidir.

Hocam bu antivirüs programının ucuz ve iyi olduğu söyleniyor.
Çoğu antivirüs zaten aşağı yukarı aynıdır fakat zamanında bitdefender beni çok kurtarmıştı, Kaspersky, Norton, Esed, McAffe gibi ürünleri de kullanmıştım. En iyi mühendisler bitdefender de diye biliyorum ayrıca, daha sonra Kaspersky. Apple ile anlaşmalı.

Norton ürün isimlerini değiştirmişti. Tüm planlarında internet güvenliği sunuyor.
Antvirüs Plus paketinde kamera koruması yok. Standart ve üstünde kamera koruması var.
Deluxe ve premium ebeveny denetimi ve daha fazla bulut depolama alanı sunuyor.

Eki Görüntüle 1925832

İndirim ile iki yıllık alabildiğinizden standart sürümü öneririm. Daha üstü ise sizin ihtiyaçlarınıza kalmış.

Norton kaliteli bir antivirüstür. BitDefender özel fiyatı yok ayrıca sistem performansına iyi değil. Ben Norton ve Kaspersky ikilisini öneririm. Tercih tamamen sizin.

Tamam hocam standart olanla Deluxe arasında bir fark var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı