Note 12 Pro, MIUI 14 14.0.3.2.SMOMIXN sürümü güncel mi?

O zaman bootloader ile açıp direkt HyperOS kurmak en mantıklısı doğru mu? Çok anladığım bir şey değil ama elimde imkan varken en iyi şekilde kullanmayı istiyorum.
Açıkçası şu anki ROM'dan bir şikayetiniz yoksa değiştirmenizi önermiyorum ama bootloader açmanız iyi olur gelecek için. Fake ROM oldukça iyiydi bana göre, sorunlar vardı ancak Global ROM'a göre çok daha iyiydi. HyperOS belki daha iyidir, denemekten zarar gelmez.

Kullandığım ROM çok sorunsuz. Ciddi anlamda memnunum. Ama HyperOS yeni çıktı ve fazlasıyla ilgimi çeken bir yenilik.

Birde aldığım yerden direkt IMEI kayıtlı geldi. Note 12 Pro kayıtlı görünüyor. ROM yükleme işi falan olduğunda IMEI sıkıntıya düşer mi?

Cihaz dirençli ise sorun olmaz.
Kod:
*#*#6484#*#*
bu numarayı aradığınızda ve açılan menüde en yukardaki sekmeye girip en alta indirdiğinizde Hardware Version yazıyor olmalı. P1 ise dirençli, P0 ise dirençsiz demektir. Dirençlilerde ROM değişiminde IMEI kaybı olmamalı.

P1 yazıyor. O zaman bir sorun yok. Ben akşam tekrar bir bootloader açmayı deneyeyim tekrar.

Ben de aynı durumdayım, ithalatçı garantili fake ROM (SMOMIXN), IMEI'yi kontrol edince telefon modeli ve IMEI uyuşuyor fakat emin olamadım, bootloader kilidini açıp Global ya da TR rom yüklemeli miyim, yüklersem IMEI'm gider mi? Fake ROM'un herhangi bir zararı var mı?

Edit: Bu arada acaba vergi iadesi mevzusu için mi aldınız bu modeli? Ben öyle yaptım fakat başvurum hala incelemede.

P1 yazıyor. O zaman bir sorun yok. Ben akşam tekrar bir bootloader açmayı deneyeyim tekrar.
@InDesign bende MP yazıyor o ne anlama geliyor acaba?
@InDesign Merhaba, denediniz mi lütfen bana bildirin. ben de yapmak istiyorum

@Breakthrough ben de mp yazıyor ne demek

Yazının arka planı yeşil ise direnç değişimi yapılmamış. Kırmızı ise direnç değişimi yapılmış.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…