Note 12 Pro vs Note 13 Pro

İkisi de F/P değil. Bütçen nedir yeni cihaz için?
bu telefonumu 5 6 civarında satabilirsem üstüne 15 18 arası ekleyebilirim yıllardır xiamoi kullanıyorum ondan dolayı yine xiamoi düşünüyorum ama diğer markalarada şans verebilirim

bu telefonumu 5 6 civarında satabilirsem üstüne 15 18 arası ekleyebilirim yıllardır xiamoi kullanıyorum ondan dolayı yine xiamoi düşünüyorum ama diğer markalarada şans verebilirim
O bütçede Xiaomi 13T, veya S23 FE düşünebilir. Bütçe artarsa S23 var 27.5K’ya.

Kılıfı olanlar vardır zaten genelde telefoncular satıyor 100-200 lira daha ekler alırsın en fazla.
anladım hocam birde bu yurtdışı telefonlara kapancak falan diyorlar onunla alakalı pek bilgi sahibi değilim ondan dolayı alırsam kendi sitesinden alırım

Anladım hocam bir de bu yurt dışı telefonlara kapancak falan diyorlar onunla alakalı pek bilgi sahibi değilim ondan dolayı alırsam kendi sitesinden alırım.

Hocam 8 aylık bir süresi oluyor daha sonra IMEI attırabiliyorsunuz.

O bütçede Xiaomi 13T, veya S23 FE düşünebilir. Bütçe artarsa S23 var 27.5K’ya.
13T olabilir belki teyzem kullanıyor memnun biraz arttırabilirsem bütçeyi alabilirim ama samsung pek düşünmüyorum ya

Hocam 8 aylık bir süresi oluyor daha sonra IMEI attırabiliyorsunuz.
öyleyse düşünebilirim. peki hangi siteden alabilirim aliexpress amazon gibi mi

O zaman POCO X6 Pro bakabilirsiniz hocam.

POCO'da kullandım Note'dan çok farkı yok güzel telefon ama kararsız kaldım gerçekten şu an aklımdakiler Note 13 Pro 13T ve dediğiniz POCO X6 Pro aralarındaki fiyat farkını bir şekilde hallederim. Artık videolarına bakacağım.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…