Note 3 Neo sürekli Samsung yazısında kalıyor

bysemih58

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, 2014'de Samsung Note 3 Neo aldım. Telefonum bu seneye kadar sorunsuz bir şekilde kullandım ve kullanıyorum çoğu arkadaş bana artık eskimiş değiştir diyecek fakat orta seviye telefonlar bile 3-4k olmuş ikinci el telefonlara güvenmiyorum çneyse sorunuma gelecek olursak telefon son 1 senedir ayda en az 1 kere donuyor. Ben de telefonu kapatıp açınca bu sefer açılışta Samsung yazısında kalıyor. Bazen hard reset atınca düzeliyor. Bazen ise kendi en son ROM'unu yükleyince düzeliyor. Bu olay düzenli olarak devam ediyor bu da beni bezdirdi artık dışarda oluyorum. Acil önemli işlerim oluyor telefon donuyor. Kapanıyor, sonra da Samsung yazısında kalıyor. Mecbur çaresiz eve geçip Odin ile ROM atıyorum ve yüklü olan tüm uygulamalarım vs. siliniyor. Her şeyi baştan yapıyorum. Bunun bir çözümü var mı neden bu sürekli tekrarlanıyor. Çok araştırdım bir sonuç bulamadım. Beni bu dertten kurtaracak biri var mı çözümleriniz arasında farklı ROM yükle demeyiniz çünkü güvenmiyorum banka uygulamalarım ve sürekli bu yönde işlemler yapıyorum yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Ben de Note 3 kullanıyorum. Orjinal ROM'da çok kastığı için daha hafif bir rom yükledim. Ama çözüm olmadı. Ben telefondan bir şey beklemiyorum artık sadece arama yapıyorum.

Bende aynı telefonun başka modeli var ama çok benzer benimki de Note 3 ekranında siyah karatılar olmaya başladı. (SAMSUNG ekranında kalma sorunu) O sorun bende de olmuştu telefonun arkasını açtığımda anladım ki telefonun içine su dolmuş ama hala yaşıyor.

Geri
Yukarı