Notebook Tavsiyesi

Marshmallow

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Dikmen/ANKARA
Daha fazla  
Arkadaşlar bir notebook almayı planlıyorum. Notebook'u sadece internette dolaşmak ve yazı yazmak için kullanacağım.Başka bir şey yapmayacağım. Bir de hafif olmasını istiyorum. Ayrıca aşağıda birkaç tane buldum. Bunlara bir göz ater mısınız?Biri 700tl biri 1000 tl.Sizce 700tl lik olan beni karşılar mı? Yoksa 1000 tl liğe ihtiyaç var mı?Notebookla sadece internete girip yazı yazacağım için olabildiğince ucuz olmasını istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

www.istanbulbilisim.com.tr: Asus X Series X553MA-SX277B Notebook 678,03 TL En Ucuz Fiyatı
www.istanbulbilisim.com.tr: Toshiba Satellite C55-B5302 Notebook 969,03 TL En Ucuz Fiyatı

1000lik olana gerek yok, açıkçası ben o işler için yeni makina dahi almazdım.
n2840 işlemcili 700 lira bandında ürünler de var, nette biraz gezin.

Hafif istiyorsan ekranı daha ufak ürünlere bakman gerek, mesela: ACER E3-112-C536 Intel Celeron N2840 Notebook-NX-MRLEY-001 - kliksa.com

1 kilo daha hafif, yazana göre.

Market kataloglarında teknomarketdekilerden daha avantajlı ürünler de çıkabiliyor. n2840 işlemcili 15.6 inç Acer laptop geçen hafta A101'de 679 TL idi.

Küçük ekranlı alman ağırlık açısından avantajlı olacaktır fakat yazı yazacağım diyorsun tuşlar da ekranla doğru orantılı olarak küçülecektir. Buna da dikkat etmen senin için faydalı olacaktır.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı