Nova RTX 4060 vs Monza RTX 4060

Kontex890

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba.
Alttaki iki sistem arasında kaldım. Biri 13100F işlemci iken diğeri 12400F. Forumlarda 12400F'in çok ısındığı yazıyor. 4060'lı sistem için 13100F yeterli olur mu? Fikirleriniz nedir?

Merhaba.
Alttaki iki sistem arasında kaldım. Biri 13100F işlemci iken diğeri 12400F. Forumlarda 12400F'in çok ısındığı yazıyor. 4060'lı sistem için 13100F yeterli olur mu? Fikirleriniz nedir?

Kral bende bence monza al daha iyi olur senin için bende gamingen. TR'den sistem almayı düşünüyorum monza sisteminin AMD versiyonunu almayı düşünüyorum alma sürecini burada geri dönüş yaparak anlatır mısınız tavsiyem monza almanız.

Kral bende bence monza al daha iyi olur senin için bende gamingen. TR'den sistem almayı düşünüyorum monza sisteminin AMD versiyonunu almayı düşünüyorum alma sürecini burada geri dönüş yaparak anlatır mısınız tavsiyem monza almanız.
Bu gaming.gen.tr'den alacağım ikinci sistem olacak. Daha önceki alışverişimde herhangi bir sorun yaşamadım hatta ekstradan aklıma takılan bir soru olunca hızlı dönüş yaptılar. Bundan dolayı başka siteden almak istemedim. 13100F yetersiz olur mu 4060 için? Darboğaz yapmaz ama kasma olur denmiş bazı açılan konularda.

Yeni konular

Geri
Yukarı