Rehber NTLite ile Windows 10 Lite/Performans sistem hazırlama

@OgnitorenKs offline kısmını bilmiyorum sadece.
@OgnitorenKs offline kısmını nasıl yapacağım onunla ilgili internetde yok ki.
Internette live sistem diye aratma yapın 1 GB'lık hatta daha düşük flash diske yazdırılıp, kullanmaya yarayan işletim sistemleri var. Bunlardan birini indiirp rufus ile flasha yazın. Dism++ programını burada çalıştırıp sistem yedeği almaya çalışın.
Offline çevrimdışı demek yani siz flasha live sistem kurup pc onun üzerinden açarsanız, mevcut işletim sistemi offline durumunda kalır. Oraya takılmayın.

@OgnitorenKs sadece şu kısım için usta ya benim için rehber offline çevrimdışı demek yani siz flasha Live sistem kurup PC onun üzerinden açarsanız, mevcut işletim sistemi offline durumunda kalır. Oraya takılmayın.
@OgnitorenKs ustam unutma akşam ama.
@OgnitorenKs ustam akşam rehberi unutma video olmasa da olur.

Son düzenleme:
Video veya rehber yapacağımı söylemedim. Live sistem linkini atacam o kadar.
Yazdıklarım rehber niteliğinde zaten. Ne yapmanız gerektiğini adım adım anlattım. Mesaj bölümünü daha fazla işgal etmeyin.

Hocam şu güncellemeleri Windows 7 ve 8'deki gibi seçerek yükleme yok mu ? ( sinir etti şu otomatik yüklemesi )

Hocam şu güncellemeleri Windows 7 ve 8'deki gibi seçerek yükleme yok mu ? ( sinir etti şu otomatik yüklemesi )
Dism++ programıyla yüklü işletim sistemi üzerinden veya imaj halindeki Windows üzerinden manuel ayarlama yapabilirsiniz.
Yapmanız gereken Araçlar bölümünden > Windows Update bölümünü Güncellemeler yalnız denetlensin olarak değiştirin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sağ ol oldu gibi hocam. 1 sorum daha olacaktı, alt taraftaki modülü kaldırdım. Bir sıkıntı çıkarır mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…