Numaradan nasıl isim bulunur?

Ruyati

Centipat
Merhaba, 1 haftadır beni rahatsız eden bir numara var ve sosyal medyada araştırdığımda hiçbir hesabı yok. WhatsApp hesabı yok. 11880'de de ismi gizli. E-devletten sorguladığımda Turkcell'i olduğu çıkıyor. Turkcell’e gidip sorsam bana kim olduğunu söylerler mi? Yoksa başka bir yolu var mıdır?

Turkcell uygulamasından da bulunmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer sürekli rahatsız ediyorsa engelleyebilirsin. Engelledikten sonra başka numara rahatsız ederse polise gider bu durum. Bu arada Turkcell'İn böyle bir şey yapacağını düşünmüyorum.

Eğer sürekli rahatsız ediyorsa engelleyebilirsin. Engelledikten sonra başka numara rahatsız ederse polise gider bu durum. Bu arada Turkcell'in böyle bir şey yapacağını düşünmüyorum.

Kullanıcı koruma kanunu var yapamazlar zaten.
Merhaba, 1 haftadır beni rahatsız eden bir numara var ve sosyal medyada araştırdığımda hiçbir hesabı yok. WhatsApp hesabı yok. 11880'de de ismi gizli. E-devletten sorguladığımda Turkcell'i olduğu çıkıyor. Turkcell’e gidip sorsam bana kim olduğunu söylerler mi? Yoksa başka bir yolu var mıdır?

Gizli numaradan arıyorsa direk gizli numaradan gelen çağrıları kapa.

Eğer uğraşmaktan çekinmiyorsanız savcılığa suç duyurusunda bulunun.

Çeşitli uygulamalardan var ise kayıtlarda direkt aradığında gösterir. Upcell gibi uygulamaları deneyebilirsiniz. Onun dışında engelleyin gitsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı