Nvidia 397.93 sürücüsü ekran donma sorunu

talha mutlu

Hectopat
Daha fazla  
Notebook kullanıcısıyım. Orijinal Windows 10 Pro kullanıyorum. Windows'un yeni güncelleme (1803 ) sonrası temiz kurulum yaptım ve grafik sürücüsünü güncellemek istedim. GeForce Experience yazılımından indirip hızlı kurulum yaptım. Yeniden başlattıktan sonra Windows açılırken ekran dondu. Bir süre bekledim. Fayda etmediğinden başlat tuşuna uzun süre basıp kapandıktan sonra yeniden açtım. Açıldığında mavi ekran hatası verdi. En son yaptığım işlemi yani güncellediğim sürücüyü aygıt yöneticisinden kaldırıp yazılımını sildim ve sonrasında yeniden başlattım.

Yeniden açtığımda "Ekran sürücüsü başlatılamadı; yerine Microsoft Temel Görüntü Sürücüsü Kullanılıyor. Daha yeni ekran sürücüsü için Windows Update'i denetleyin." bildirimi geldi.

Sistem geri yükleme yaptım. Şu an Windows'un kendi yüklediği sürücülerle idare ediyorum. Bir çözüm bulunana kadar beklemedeyim.

Konuyla ilgili bilgisi olan varsa yardım edebilir mi? Şimdiden teşekkür ediyorum.

Minidump dosyası: minidump

@Recep Baltaş @Murat5038 @claus

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı