Nvidia 9800GT Sistem Yükseltme

Aliexpressden 2 tane yakın arkadaşa sistem topladık sorun çıkmadı. Çıksa bile iade ede biliyorsunuz. Sadece en çok satın alınan ürünlerin mağazasından almak lazım. Mesela CPU konusunda en güvenli mağaza RE Store dir.

Doğru. Zaten satıcı konusu çok ciddi bir faktör. Fakat yine de ciddi bir fark olmadığından AliExpress'i önermiyorum ben. Çok teferruatlı çünkü...

Yani acele yoksa veya uygun fiyatlı bir şeyse olur ama gerisi için yer yer güvenilir olsa da iş çok boyutlu. Bazen ülkeye geliyor ama sonra kayboluyor kargo...

AliExpress üzerinden geri bildirimi yüksek olan satıcılardan almak istediğin işlemciyi gümrüğe takılmamak adına, paket üzerine düşük fiyat talep ederek rahatlıkla satın alabilirsin. Eski bilgisayarıma i5 2500 modelini CPU Top Store adlı satıcıdan almıştım. Pinleri ve işlemcinin üst katmanı fabrikasyon kalitesinde temiz ve sıkıntısız gelmişti. Üstüne Prime95, R20 Cinebench ve Aida64 programları üzerinden sistem stabilite ve stres testine sokmama rağmen işlemci için resmi olarak sınır kabul edilen 72.6 dereceyi geçmedi. Sana tavsiyem bütçen el veriyorsa i7-3770, yoksa i5 3570 alabilirsin.
Ama gerek yokki okadarına :) Sadece LOL ve PUBG girerim ben :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı