NVIDIA Denetim Masası ayarları eksik

byreqal61

Hectopat
Bilgisayarımı öğrenci evime taşıdım. Kurulumunu yaptım açtım. NVIDIA denetim masasında eksik ayarlar var. Mesela digital vibrancesi gitmiş. Ekranın çözünürlük falan ayarı da gözükmüyor. Neden böyle olmuş olabilir?
Aktif olarak böyle önceden uzun uzun ayarlar vardı.

1692912174788.png

Laptopta o ayarlar eksik oluyordu. Sizinki masaüstü. DDU ile sürücüyü silip yeniden kurun bakalım.

Laptop ise IGPU'nun kendi sürücüsünü kurup onun kontrol panelinden kontrol edeceksiniz. Masaüstü ise sürücüyü DDU ile kaldırıp NVIDIA'nın kendi sitesinden tekrar kurun, Windows'un kendi kurduğu sürücüler eksik oluyor.

DDU ne oluyor hocam pek bilgim yok yardımcı olma şansınız var mı? Ve bu arada yeni bir kurulum yapmadım bilgisayarda sadece kasayı söktüm şehir değiştirdim geri taktım. Ve geforce experienceden güncelleme de yaptım demin

DDU ne oluyor hocam pek bilgim yok yardımcı olma şansınız var mı? Ve bu arada yeni bir kurulum yapmadım bilgisayarda sadece kasayı söktüm şehir değiştirdim geri taktım.

Masaüstü herhalde.

Masaüstü herhalde.
evet masaüstü. telefonumun internetinden indirebilir miyim boyutu nedir acaba

Masaüstü herhalde.
Hocam bir de ekran kartı silinince yeniden yüklemeyi biostan vesaire mi yapıcam nasıl yapıcam ekran olucak mı çok teknik bilgim yok bu işleri şuana kadar hep başkalarına yaptırıyordum.

Geri
Yukarı