Çözüldü NVIDIA Denetim Masası ekran ayarı yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ilhan özkal

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, sağ tıklayıp NVIDIA Denetim Masası'na girdiğimde ekran ayarı yok. Önceden vardı fakat şimdi girdiğimde göremiyorum. Laptop kullanmıyorum, masaüstü kullanıyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-05-14 151110.png
    Ekran görüntüsü 2021-05-14 151110.png
    241,9 KB · Görüntüleme: 105
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Download Drivers | NVIDIA bu siteden ekran kartı bilgilerinizi girerek indirin. İndikten sonra size hızlı veya özel kurulum soracak. Oradan özel kurumulumu seçin ve açılan yerin alt kısmında bulunan temiz kurulum yap seçeneğine tıklayarak ileri değin. Ekran gidip gelebilir kurulum olur iken bekleyin bittikten sonra sisteme restart atıp NVIDIA Denetim Masası girip soruna bakın düzelmediyse söyleyin başka bir çözüm bulacağım.
Windows 10 güncelledikten sonra sorunum çözüldü.
ASUS ROG STRIX 1050 Ti.

Download Drivers | NVIDIA bu siteden ekran kartı bilgilerinizi girerek indirin. İndikten sonra size hızlı veya özel kurulum soracak. Oradan özel kurumulumu seçin ve açılan yerin alt kısmında bulunan temiz kurulum yap seçeneğine tıklayarak ileri değin. Ekran gidip gelebilir kurulum olur iken bekleyin bittikten sonra sisteme restart atıp NVIDIA Denetim Masası girip soruna bakın düzelmediyse söyleyin başka bir çözüm bulacağım.

Windows 10 güncelledikten sonra sorunum çözüldü.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı