NVIDIA Denetim Masası ekran yönetim modu ayarı nasıl olmalı?

yns53

Femtopat
Merhaba yeni bir bilgisayar aldım MUX anahtarıyla ve NVIDIA ayarları ile ilgili bazı kafa karışıklarım var yardımcı olursanız sevinirim.

1) Ekran yönetim modu ayarı nasıl olmalı?

Screenshot 2023-06-04 221657.png

2) Ok ile belirttiğim ayar nasıl olmalı bilgisayarı oyun oynamak ve bir şeyler izlemek için kullanıyorum ona göre önerirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Screenshot 2023-06-04 222652.png

merhaba yeni bir bilgisayar aldım MUX anahtarıyla ve NVIDIA ayarları ile ilgili bazı kafa karışıklarım var yardımcı olursanız sevinirim.

1) ekran yönetim modu ayarı nasıl olmalı?

Eki Görüntüle 1807356

2) ok ile belirttiğim ayar nasıl olmalı bilgisayarı oyun oynamak ve bir şeyler izlemek için kullanıyorum ona göre önerirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Eki Görüntüle 1807371

Böyle kalsın hocam.

Benim laptopta bu seçenek çıkmıyor, aylardır bu seçeneği arıyorum nasıl aktif edebilirim, ekran yönetim modunu

Hocam yalan olmasın ama benim diğer PC'lerde de yok sadece bu laptopta MUX Switch var işlemciyle ekran kartını daha verimli kullanabilmeni sağlayan bir teknoloji, galiba o özellik olduğu için görünüyor.

Tabi sende de varsa gözükmemesi anormal formatla veya ekran kartı sürücülerini tekrar yüklesen düzelir diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı