NVIDIA denetim masası seçenekleri kayboldu

Sayaçları yönetimine basıp oradan yönetici değil de alttaki tike işaretleyip yeniden başlatırsanız sorununuz düzelir gerek yok silip yüklemenize.

Bu bugün herkeste olan bir sorun. Genelde de dahili GPU + harici GPU olan kullanıcılarda oluyor. DDU ile hem NVIDIA hem de Intel GPU sürücüsünü silin ve sonra da güncel Intel + güncel NVIDIA kurup bakın yeniden. Sonuçtan haberdar edin.

Ben konu açmıştım ama konum galiba buraya yönlendirilmiş, buradan yeniden kurdum sorun kalktı.
1595971826558.png

Sayaçları yönetimine basıp oradan yönetici değil de alttaki tike işaretleyip yeniden başlatırsanız sorununuz düzelir gerek yok silip yüklemenize.
Bu kalıcı bir çözüm mü gerçekten deneyen var mı? Mesela bu sorun 5 gün olmuyor sabah kalkıyorum açıyorum yine seçenekler gitmiş oluyor. Oturum aç kapa yada yeniden başlatınca düzeliyor seçenekler geri geliyor anlamadım gitti. Sorun benim bilgisayarda mı diye düşünmeye başladım artık.

Bu kalıcı bir çözüm mü gerçekten deneyen var mı? Mesela bu sorun 5 gün olmuyor sabah kalkıyorum açıyorum yine seçenekler gitmiş oluyor. Oturum aç kapa yada yeniden başlatınca düzeliyor seçenekler geri geliyor anlamadım gitti. Sorun benim bilgisayarda mı diye düşünmeye başladım artık.
Tıpa tıp aynısı benimki de hala çözmekle uğraşıyorum.

Geri
Yukarı