NVIDIA denetim masası yok

OraletOsman

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhabalar, elimde MSI GT 710 bir ekran kartı var. Yeni Windows 10 format attım ve sanırım Windows Update otomatik olarak DHC ekran kartı sürücüsünü kurdu fakat NVIDIA denetim masası yok. Ben de kendi sitesinden sürücüleri yükledim, denetim masası geldi ama ekran yanıp sondü ve denetim masası yine gitti. Bunun önüne geçmek için bir yöntem varsa nasıl?
Şimdiden teşekkürler...

Adsız.png

Lite versiyon dediğiniz nedir? DCH driver kurulumundan bahsediyorsanız sıkıntı olmaz siz indirip kurabilirsiniz. Bunun için bir kısıtlaması yok. Sonradan da kurulabilsin diye var verdiğim link.

Şu konuyu da inceleyin, DCH olanlara kurulamaz diye bir ibare yok. İçinde mevcut olarak NVIDIA Kontrol Panel yok, ancak sonradan kurulabiliyor.

Lite versiyon dediğiniz nedir? DCH Driver kurulumundan bahsediyorsanız sıkıntı olmaz siz indirip kurabilirsiniz. Bunun için bir kısıtlaması yok. Sonradan da kurulabilsin diye var verdiğim link.

Şu konuyu da inceleyin, DCH olanlara kurulamaz diye bir ibare yok. İçinde mevcut olarak NVIDIA Kontrol Panel yok, ancak sonradan kurulabiliyor.
Dediğiniz gibi denedim işe yaradı, çok teşekkür ederim.

Lite dediğim Windows ISO dosyasının içinden bazı bileşen ve Metro Uygulamalarının temizlenip tekrar bir ara getirip kullanılması, ben bu linkteki iso dosyasını sistemime kurdum.
Lite versiyon dediğiniz nedir? DCH Driver kurulumundan bahsediyorsanız sıkıntı olmaz siz indirip kurabilirsiniz. Bunun için bir kısıtlaması yok. Sonradan da kurulabilsin diye var verdiğim link.

Şu konuyu da inceleyin, DCH olanlara kurulamaz diye bir ibare yok. İçinde mevcut olarak NVIDIA kontrol panel yok, ancak sonradan kurulabiliyor.

Yani Microsoft Store sistemimde bulunmamaktadır.

Dediğiniz gibi denedim işe yaradı, çok teşekkür ederim.
Anladım, ben de Windows Store kullanmıyorum genelde format sonrası kendim kaldırıyorum hepsini. Ancak bu dediğim Windows Store'a ihtiyaç duymadan tarayıcı üzerinden yapıldığı için sorun olmuyor.
Sorunun çözülmesine sevindim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı