NVIDIA denetim masasında easter egg mi var?

Daha fazla  
Ben biraz ince ayarcı biriyim, biraz da elimdeki cihazdan tam verim ve performans almayı sevdiğimden bol bol ayar dener bunların sonuçlarını karşılaştırırım. Sorum şu, benim elimde yeni alınma yaklaşık 3-4 haftalık Casper Excalibur G911 BQ70X-C var. Bu laptopta 140W RTX3070 ve i7 11800h yanında 16 GB 3200MHz RAM'ler var. Bu cihazda yine bir gece NVIDIA Denetim Masası üzerinden ayar yaptıktan sonra fark ettiğim üzere 3D hazır önayar sekmesinde dönen NVIDIA logosunun arka planında ilimunati sembolü belirdiğini fark ettim ve videoya aldım. Yaklaşık 2 saattir aktif ayar yapmaktaydım o esnada ve Denetim Masası'nın penceresini hiç kapamadan bayağı uğraştım. Bu konu hakkında bilgisi olan varsa yazarsa çok iyi olur gece gece ürkütmedi değil.

İlluminatik işaretler easter egg olmaz Adamlar her yerde dünyaya yön veriyorlar video oyunlarda filmlerde adamlar her yerde. Adamlar her sektörün sahibi gıdadan tut dijital sektör teknoloji hepsi onlarda. Geleceği şekillendirenler aslında özetle.

Elinizde görsel olduğunu söylüyorsunuz. Paylaşın biz de görelim.

Videoyu paylaşır mısınız hocam?

Elinizde görsel olduğunu söylüyorsunuz. Paylaşın biz de görelim.
hocam şu an laptop a alıyorum videoyu

Ben biraz benzettim. Üçgen şekline bürünmüş nVidia logosuyla ortada olan küçük bir yuvarlaktan.
Ama konu sahibinin gözü yorulduğundan da olmuş olabilir.
Hocam bu öyle değil videoyu yükleyince göreceksiniz

Videoyu paylaşır mısınız hocam?
geliyor hocam

hocam nereden linkliyeyim videoyu
edit: buldum onedrive linki geliyor

@Recep Baltaş üstad bu durumun NVDIA ile bir alakası var mıdır?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…