NVIDIA denetim masasında ekran kısmı gözükmüyor

Rev1enge

Femtopat
Daha fazla  
NVIDIA denetim masasında ekran kısmı gozukmuyor. Bende hiçbir sorun olmamasına ragmen ayrıca masaüstü yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sürücüleri sıfırdan kaldırmak ve tekrar kurmak sorunu çözecektir diye düşünüyorum.

Bu işlem için DDU kullanman gerekiyor. Aşağıdaki linkten nasıl kullanıldığına bakabilirsin.

DDU işleminden sonra da aşağıdaki linkten en güncel sürücüyü edinebilirsin.

Sürücüyü kurduğunda NVIDIA Denetim Masası otomatik olarak gelmezse Microsoft Store üzerinden indirebilirsin.

reis nası ddu kurcam direkt acıldıgı gibi kapanıyor istersen bi kontrol uygulamasından sen yapabilirsen yaparmısın

Son düzenleme:
Aşağıdaki linkten indir yazılımı.

DDU v18.0.5.3.exe isimli bir dosya inecek. Bu dosyaya çift tıkla. Ekrana bir kutucuk gelecek, oradaki "Extract" butonuna tıklaman gerekiyor. Tıkladıktan sonra aynı konumda bir klasör oluşacak. O klasöre girip Display Driver Uninstaller.exe'yi çalıştırman gerekiyor.

Program ayarlarını gönderdiğim rehberdeki ekran görüntüsüne göre ayarla. Ekran görüntüsünde olmayan ayarlar varsa onları elleme. Ama ekran görüntüsünde olanları aynı şekilde yap. Daha sonra ekran kartını seçip "Temizledikten sonra yeniden başlat" seçeneğine basman gerekiyor. Bunu yaptıktan sonra bilgisayarın kapanıp açılacak ve sürücü silinmiş olacak. Daha sonra da buradan sürücüyü indirip kurman gerekiyor.

Geri
Yukarı