NVIDIA denetim masasında GPU seçeneği yok

yigitfahris

Decapat
NVIDIA denetim masasına girdikten sonra masaüstü boyutunu ve konumunu ayarlaya basıyorum. Ölçeklendirme nasıl yapılacak kısmını GPU yapmam gerekiyor ancak yok.
Aynı sayfada çözünürlük en fazla 1600X1200 ama masaüstü çözünürlüğüm 1920X1080. 85Hz yazıyor ancak monitörüm 60Hz. Kafayı yemek üzereyim az kaldı.

Son düzenleyen: Moderatör:

Dosya Ekleri

• foto1.png
    foto1.png
    15,1 KB · Görüntüleme: 122
  • foto2.png
    foto2.png
    16,1 KB · Görüntüleme: 124
Hocam eğer yapmadıysanız DDU ile driver kaldırıp tekrar kurun. Bu işlemden sonra düzelme olmazsa muhtemelen VGA kablo kullanıyorsanız kabloda problem vardır. Kabloda ki en ufak bir problem bu arızaya neden olabilir.

Hocam eğer yapmadıysanız DDU ile driver kaldırıp tekrar kurun. Bu işlemden sonra düzelme olmazsa muhtemelen VGA kablo kullanıyorsanız kabloda problem vardır. Kabloda ki en ufak bir problem bu arızaya neden olabilir.
DDU yu yaptım. Kablo olarak da monitörüm de sadece vga çıkışı var o yüzden dönüştürücü ile kullanıyorum pasif dönüştürücü deniyor bunlara sanırsam. O yüzden olabilir mi?
Physx ayarına gelir misin?
Masaüstü çözünürlüğüm normal 1080p yapıyorum sadece fotoğraflarda gösterdiğim yerleri değiştiremiyorum.
VGA Kablosunu değiştirdim yenisini aldım ancak sorun hala devam ediyor.

Dosya Ekleri

• IMG_20200706_063817.jpg
    IMG_20200706_063817.jpg
    62,9 KB · Görüntüleme: 108
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı