Nvidia Driver ile GeForce Driver arasında fark var mı?

kaplumbaga deden

Hectopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:

Yukarıdaki bağlantılar arasında driver farklılığı var mıdır?
Yok. Tamamen aynı. Küçük bir araştırma yaptım sadece Nvdia driversa güncel driver 1 saat sonra falan gelebiliyormuş.

Son düzenleme:
GeForce Experience kurulmak zorunda değil. O ek bir paket yani driverlarını güncel tutmak için, NVIDIA haberlerini görmek ve oyunlarda video kaydı, ekran görüntüsü almak için kullanılıyor İhtiyacınız yoksa silebilirsiniz.

Ekleme: Ben GeForce Experience ile normal driver farkını soruyorsunuz sanmışım linklere tıklamadan yazınca öyle oldu. Attığınız linklerde bir fark yok yani ikisi de aynı yazılımı indirir sorun yok.

GeForce Experience kurulmak zorunda değil. O ek bir paket yani driverlarını güncel tutmak için, NVIDIA haberlerini görmek ve oyunlarda video kaydı, ekran görüntüsü almak için kullanılıyor İhtiyacınız yoksa silebilirsiniz.
Normal driver için ne indireceğim?

Bende şuan AMD ekran kartı var da yakında Nvidia alacağım o yüzden merak ettim.

Yanlış yazmışım yazdığım şeyi düzenledim. Ben GeForce Experience programını soruyorsunuz sandım yani şu:

Bunun da ne olduğunu ister istemez açıklamış bulundum zaten.

Iki siteden birine gir 500Mb lık elemanı indir. Kurarken Geforce experience ve game ready veya sadece game ready olur. Sadece driver indirmek istersen yani video kaydı falan almak istemiyorsan sadece game ready olanı seç. Özel de ve ihtiyacın olan drivları kur.

Iki siteden birine gir 500Mb lık elemanı indir. Kurarken Geforce experience ve game ready veya sadece game ready olur. Sadece driver indirmek istersen yani video kaydı falan almak istemiyorsan sadece game ready olanı seç. Özel de ve ihtiyacın olan drivları kur.
Yani bundan anladığım normal driver için Game Ready, ekstra özellikler (video kaydı, haberler vb.) içinde GeForce Experience indireceğim doğru mudur?

Nvidia Control Panel nedir?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı