NVIDIA Ekran Kartı Driver'ı Kurulmuyor

Metal Gear Solid

Centipat
Dün bilgisayarima format attim. Yarin da Driver'lari indirip oyun oynarim diye dusunmustum... Ama NVIDIA ekran kartı sürücüsünü kurmaya çalışınca "Program bu Windows sürümünü desteklemiyor" diye bir problem aliyorum acaba Windows.old dosyasi hala durdugu icin bu problem yasaniyor olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 7'yi ya da 8'i kurduysanız bu durumdan kaynaklı olabilir.

Dün bilgisayarima format attim. Yarin da Driver'lari indirip oyun oynarim diye dusunmustum... Ama NVIDIA ekran kartı sürücüsünü kurmaya çalışınca "program bu Windows sürümünü desteklemiyor" diye bir problem aliyorum acaba Windows.old dosyasi hala durdugu icin bu problem yasaniyor olabilir mi?

Program bu Windows sürümünü desteklemiyor" belki bu hatanın nedeni bilgisayarın 32 bitse 64 indirmen veya tam tersini yapmandan kaynaklı olabilir önerim GeForce Experience kurup denemen ya da ekran kartının en güncel değil de bir önceki sürümünü yükleyip güncellemendir ben öyle yaptım.

Program bu Windows sürümünü desteklemiyor" belki bu hatanın nedeni bilgisayarın 32 bitse 64 indirmen veya tam tersini yapmandan kaynaklı olabilir önerim GeForce Experience kurup denemen ya da ekran kartının en güncel değil de bir önceki sürümünü yükleyip güncellemendir ben öyle yaptım.
Format atmadan oncede ve sonrada 64 bitti pc ama Geforce Experienceyi indirmeyi denicem teşekkürler,..

Teşekkürler... Windowsu guncelledigim gibi tum driverlarim vb. Hepsi guncellendi

Geri
Yukarı