Çözüldü NVIDIA ekran kartı gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ayem_erkan

Hectopat
Merhaba ekran kartım aygıt yöneticisinde gözükmüyor eski driver filan yükledim olmadı yeni yükledim olmadı display driver uninstaller uygulamasından temizleyip yüklemeyi denedim olmadı değişken adı: Devmgr_show_nonpresent_devicesdeğişken değeri: 1 bunu da yazdım olmadı format ta bir işe yaramıyor 3-4 kez başıma geldi bu olay ama uzun sürlerde olduğu için nasıl çözdüğümü de unutuyorum her şeyi denedim chipset arzalanmamıştır umarım başka deneyebileceğim bir şeyler var sa yazarsanız sevinirim video da olur.

Dosya Ekleri

• nwd.png
    nwd.png
    132,9 KB · Görüntüleme: 24
  • nwdd.png
    nwdd.png
    126,5 KB · Görüntüleme: 19
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam biz çözümler üretebiliriz ancak tam çözümü yine de Casper verecektir. Casper'ın desteğine ulaştınız mı?

Çok teşekkür ederim yardım eden arkadaşlara da. En kötü servise yollayacağım. Şimdi yazacağım ne diyecekler de servis diyecek onlar da büyük ihtimal, denemediğim şey kalmadı çünkü. Bir TV'ye de bağlamayı deneyeceğim.

4K TV varsa evde bağlar mısın veya normal TV HDMI veyahut ne out varsa bilgisayarda bağlar mısın ekran kartı tetiklenecek mi?

Hocam çok sağ olun ilgilendiğiniz için, çok teşekkür ederim. Böyle çözebileceğim hiç aklıma gelmezdi. Her şeyi denedim, TV'ye bağlayınca ekran kartım gözüktü. Çok teşekkür ederim tekrardan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok teşekkür ederim yardım eden arkadaşlara da. En kötü servise yollayacağım. Şimdi yazacağım ne diyecekler de servis diyecek onlar da büyük ihtimal, denemediğim şey kalmadı çünkü. Bir TV'ye de bağlamayı deneyeceğim.

Hocam çok sağ olun ilgilendiğiniz için, çok teşekkür ederim. Böyle çözebileceğim hiç aklıma gelmezdi. Her şeyi denedim, TV'ye bağlayınca ekran kartım gözüktü. Çok teşekkür ederim tekrardan.
Cihazda ekran kartı yükü olmadığından ekran kartını bir sebepten dolayı saklamış olabilir zorla kullandırtmak açığa çıkmasına sebep oldu geçmiş olsun işe yaradıysa ne mutlu bana :)

Geri
Yukarı