Nvidia ekran kartı ile FreeSync monitör çalışır mı?

pusatozyrk

Hectopat
Arkadaşlar sorum yanlış anlaşılmasın FreeSync özelliğini sormuyorum sadece monitör çalışır mı diye soruyorum :)
Mesela bende GTX 1660 Ti ekran kartı var, monitör olarak da FreeSync özellikli monitör var. Bu monitör calisir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu çalışmasına engel değil. Sadece AMD kartlar ile kullanıldığında açılan bir özellik.

Nvidia Denetim Masasına gidin ve G-Sync ayarlarına tıklayın ordan Freesync monitörünüzde G-syncyi aktif edebilirsiniz. Monitörünüz destekliyorsa tabi her freesync monitör bu yeni çıkan özelliği desteklemiyor.

Nvidia Denetim Masasına gidin ve G-Sync ayarlarına tıklayın ordan Freesync monitörünüzde G-syncyi aktif edebilirsiniz. Monitörünüz destekliyorsa tabi her freesync monitör bu yeni çıkan özelliği desteklemiyor.

Bu ozellik neye gore destekli? Atiyorum tum freesync olanlar destekliyormu yoksa freesync2’den itibaren yada 2019 yili cikan freesync olanlar gibi?

Bu ozellik neye gore destekli? Atiyorum tum freesync olanlar destekliyormu yoksa freesync2’den itibaren yada 2019 yili cikan freesync olanlar gibi?

Misal bende xg2401 var, ilk listede yok fakat kullanabiliyorum. 2.listede New, newbackup listelerinden görebilirsiniz.

Onun yerine, denetim masasından g-sync sekmesi var ise destekleyip desteklemediğini anlamak daha kolay.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı