NVIDIA GeForce 210 İçin Oyun Tavsiyesi

O kartla 2009 sonrası oyunları doğru dürüst oynayamazsın. İkinci el RX570, RX560, RX460, R7 370, R9 380 bakmanı öneririm.

Dostum sana dürüst olacağım o benim eskiden kullandığım bir karttı berbat durumda olan satılsa 50 TL etmeyecek bir kart en azından tavsiyem GTX 750 Ti veya GT 1030 2. ellerini al senin işini görür 200-300TL'ye oyunları açar düşük ayardada oynarsın. Ha bütçem yok bunla elimden geldiğince bişiler oynamak istiyorum diyorsan eğer eski oyunlara yöneleceksin sana en büyük tavsiyeyi yapacak şeyide vereyim ama elin boş kalmasın. Tek bir oyun tavsiyesinde bulunmayacağım.
1569800821012.png
1569800832260.png

Bu internet sitesindeki programı indirip testi yap oynayabildiğin oyunları minimum veya full ayarlarda oynayabilirsin diye tick atıyor. Bu site baya bir oyunu test edip ona göre cevabını verecektir. Bu oyunları oynayabilirsin rahatca bu oyunları minimumda kaldırır sadece diye. Minimum olanları sadece düşük ayarlarda öneririm yada 720p'de falan. MSI afterburner ile test edersin 1 saat falan oyuna girince 30 FPS üstü takılabildiğin varsa o ayar maks alabileceğin performanstır. Ona göre sınırınıda görmüş olursun oyundaki. Eğer yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. O kart çok canımı yakmıştı o yüzden değişmeni öneririm.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı